Video/ Kisha Orthodhokse Autoqefale e Shqipërisë mesazh për Krishtlindjet
24/12/2019 08:26

Pak më shumë se 24-orë na ndajnë nga Krishtlindjet. Peshkopi i Kishës Autoqefale, Janullatos ka publikuar një mesazh urimi.

“Dritë përtej errësirës” Ekspozita në Shkodër, 30 vite pas rikthimit të lirisë së besimit
16/02 20:43
Maqedonia shpërndan Parlamentin/ Miraton ligjin për prokurorinë, vendi në zgjedhje në 12 prill
16/02 20:40
Kurti-Thaci, bashkë për Pavarësinë, axhenda e aktiviteteve në 12 vjetorin e krijimit të shtetit të Kosovës
16/02 20:38
Pavarësi e 12 e Kosovës, aktivitetet në Prishtinë nisën që sot
16/02 20:21
Athinë/ Protestojnë minoritarët, kundërshtojnë projektin e qeverisë për pensionet: Na diskriminon
16/02 20:12
Edicioni Informativ, 16 Shkurt 2020, Ora 19:30
16/02 20:05
Stuhia “Dennis” gjunjëzon Britaninë e Madhe
16/02 20:01
Plani i lagjes së re në Shijak/ Do të shemben 30 pallate, xhamia, 4 shkolla, 1 kopsht dhe pallati i kulturës
16/02 19:50
Dy shkencëtarë kineze: Virusi doli nga laboratorët ne Wuhan
16/02 19:04
Përhapja e koronavirusit, Kina kufizon me tej lëvizjet
16/02 18:55
Vitrina e Librit/ Çfarë është një punë jete?
16/02 18:00
Aksident zinxhirë në autostradën Tiranë-Durrës, përplasen disa makina
16/02 17:53
Edicioni Informativ, 16 Shkurt 2020, Ora 15:00
16/02 15:35
Bashkia e Tiranës mbjell 100 pemë të reja në parkun linear te Lumi i Tiranës
16/02 15:26
Vrasje me armë! Publikohen identitetet e 3 të kërkuarve, dënuar me 25 vite burg
16/02 15:09
Koronavirusi/ Karantinë në Shqipëri, dy vendet ku mendohet se mund të ngrihet
16/02 15:06
Detaje të reja nga tragjedia e Bulqizës/ Pranë trupave u gjet një shishe me helm
16/02 15:04
Për mbetjet me origjinë shtazore, një impiant në Lezhë
16/02 14:09
Tritol administratorit të Vllaznisë/ Suad Liçi: Nuk kam konflikt me njeri, ndoshta lidhet me detyrën
16/02 12:49
Gjirokastër/ Interpretohen vargjet e Fan Nolit, Dritëro Agollit dhe Ismail Kadaresë
16/02 12:47