Verifikimi i dëmeve në Vlorë, debate për kompensimin e 2015
07/12/2017 15:24

“Nuk do të doja që këto ndihma të shpërndahen te kushërinjtë, te miqtë, te kryetarë e te nënkryetarë, etj por tek ata që kanë nevojë”, ka thënë kreu i bashkisë Vlorë, Dritan Leli.

Të diplomuar ose jo, të rinjve që kërkojnë punë
16/12 15:25
Skuadra që shpëton jetë, 11 djemtë e Shkodrës që sfiduan përmbytjet
16/12 15:12
Pacolli kritikon Shqipërinë: Nuk ka bërë sa duhet për njohjen e pavarësisë
16/12 15:06
PD-LSI, protestë të hënën
16/12 15:04
Reshjet e shiut, përmbytet qendra e Laçit
16/12 14:08
Skandal në Dropull, bashkia i jep leje gurores në kundërshtim me ligjin
16/12 12:30
Mot i keq në Durrës e Vlorë
16/12 12:21
Veliaj, larg skandaleve të qeverisë
15/12 21:08
Pronat e Balilit, kush i dha tokë dhe historia e “Santa Quaranta”
15/12 20:15
Drejtësia e vonuar. Mijëra çështje të bllokuara, mungojnë gjyqtarët
15/12 15:24
Ndihma për përmbytjet, Vlahutin: Mekanizimi i BE-së funksionoi
15/12 14:56
Azilkërkuesit në Francë, ministri francez: 20 përqind në kampe janë shqiptarë
15/12 14:48
Tahiri, ndalimi mbetet në fuqi. Avokati: Nuk ka bazë
15/12 12:13
“Procesi i Berlinit”, May mbledh konservatorët e Ballkanit
14/12 20:14
Tahiri te “Krimet e Rënda”; do të pyetet për Habilajt, Sotën dhe Audin
14/12 20:06
Gjykim i shkurtuar për grupin e Treblovës
14/12 19:47
Tirana merr çmimin “Qyteti Inovator” në Ankara
14/12 16:21
Plehrat mbysin Vjosën, në lumë hidhen 50 mijë ton mbetje, në një vit
14/12 15:53
Tahiri nesër te “Krimet”
14/12 15:51
Debati në Kuvend, batutat që shkaktuan tension në sallë
14/12 15:50