Vendimi i gjykatës Kushtetuese të Kosovës pas ankimimit të LDK-VV
27/06/2019 20:39

Gjykata Kushtetuese e Kosovës e ka shpallur të jashtëligjshëm Ekipin Negociator për bisedime me Serbinë.

Raportuesi i ri për Ballkanin/ Zgjedhja e Peter Beyer lajm i mirë për Kosovën
15/11 15:50
Biznesi i Kosovës, kundër Shengenit
15/11 15:32
“Njohjet nuk tërhiqen”/ Çfarë po ndodh me njohjet e Kosovës
15/11 12:59
Kosovë/ “U ndëshkuan me votë”, kush mbeti jashtë kuvendit
14/11 20:42
Dita botërore e diabetit, 13 mijë të prekur në Kosovë
14/11 20:10
Grevë në Kosovë/ Punonjësit e sektorit privat: Paga minimale 35 euro
14/11 19:50
Në dhjetor pritet një përgjigje nga qeveria gjermane lidhur me patentë shoferë
13/11 15:44
Shengeni ballkanik, Kurti i pergjigjet Kryeministrit Rama: Duhej të priste formimin e qeverisë së re
13/11 15:41
“Si po mashtrojnë me foton time”/ Rrëfimi i kosovarit në emër të të cilit kërkohen para
13/11 12:50
MPJ mohon tërheqjen e njohjes nga Gana, kritikon mediat
12/11 19:55
Thaçi takon Vuçiç/ Takimi i ndërmjetësuar nga presidenti Macron
12/11 19:19
Aksidente në Kosovë – Tre viktima në vetëm 24 orë
10/11 23:45
Kritika nga Thaçi dhe Mustafa/ Presidenti i Kosovës nuk shkoi në samit
10/11 14:23
Ish-luftëtarët e ISIS në Kosovë/ Problemet e integrimit në shoqëri pas kthimit
10/11 12:37
Marrëveshja VV-LDK, ndryshime të thella edhe në administratë
08/11 19:58
Hekurudhat janë në grevë! Kosovë, punonjësit: Kemi dy muaj pa rroga
08/11 16:50
Kosovë, bisedime për qeverinë/ Vetëvendosja: LDK jo më shumë ministri sa pesha që ka
08/11 16:48
Mbyllen zgjedhjet në Kosovë, dalin rezultatet dhe ndahen vendet në Parlament
07/11 20:15
Veseli: Jam ftuar nga Gjykata Speciale, epoka e UÇK-së është pjesa më krenare e jetës sime
07/11 20:07
VV 32 deputetë, LDK 29, PDK 25/ Shpallet rezultati përfundimtar i zgjedhjeve në Kosovë
07/11 13:26