“Vëllezërit”, në miqësoren e Zyrihut
28/05/2018 21:23

Mbrëmja e së martës në Zyrih prezanton një përballje emocionuese për Shqipërinë dhe Kosovën, një miqësore që do të vlejë më shumë për testimin e elementëve të rinj, sesa për rezultatin. Dy ekipet që dështuan në kualifikueset e Botërorit do të matin forcat në datën e lirë të FIFA-s.