Veliaj inauguron bibliotekën: Po fitojmë betejën me bingot e llotot
13/01/2018 14:23

Biblioteka “Musine Kokalari” në njësinë nr. 7 ka çelur ambientete e reja për lexuesit. “Po fitojmë betejën me bingot dhe llotot”, u shpreh kryebashkiaku Erion Veliaj në inaugurimin e saj.