Vazhdojnë stuhitë e shiut, ja parashikimi i motit për sot
07/11/2019 08:04

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i paqëndrueshëm ku do të kemi reshje dhe stuhi shiu.

Top News – Covid-19 në kroçera/ Vetëm pak javë pas rihapjes
03/08 16:29
Top News – Sezoni turistik/ Spanjë, më i keqi në histori
03/08 16:29
Vlerësimi i kandidatëve/ PD krijon komisionin me 5 anëtarë
03/08 16:19
Gjirokastër, 20 zjarrë të qëllimshme/ Policia nuk ka ndaluar asnjë nga autorët e zjarreve
03/08 16:17
Pyjet e Mirditës janë në flakë/ Era dhe terreni vështirësojnë ndërhyrjen nga ajri dhe toka
03/08 16:15
Top News – Britani/ Test 90 minutësh, do të shpërndahet në shtëpitë e kujdesit
03/08 16:03
Edicioni Informativ, 03 Gusht 2020, Ora 15:00
03/08 16:03
Sekuestrohen pronat e Ylli Ndroqit/ SPAK: Dyshime se janë vendosur nga trafiku i drogës
03/08 15:46
Murrizi padit Lleshajn/ Padia në SPAK për vendimet e tenderave të Ministrisë së Brendshme
03/08 15:42
Top News – GJKKO sekuestro pasurive/ Ylli Ndroqi, akuza për trafik droge
03/08 15:39
Top News – ​Kosovë/ Infermierët dhe mamitë dorëzojnë uniformat: Turni i natës të paguhet 36 euro
03/08 15:33
Vetëvarja në qelitë e policisë Durrës, familjarët hedhin dyshime për ngjarjen e rëndë
03/08 15:30
Top News – Puna nga shtëpia/ Deri në vitin 2021 ose përgjithnjë…
03/08 15:29
Fugonë policie dhe oficerë të armatosur deri “në dhëmbë”/ Rrethohet “Ora News”
03/08 15:25
Mjeku Anibal Byberi ndërron jetë nga covid/ Ministria e Shëndetësisë: nuk ishte në punë
03/08 15:24
Top News – Nxënësit gjermanë u rikthehen shkollave
03/08 15:00
Top News – Vaksinimi nga gripi/ Manastirliu-gati porositë e para
03/08 14:58
Top News – Vlerësimi i kandidatëve/ PD publikon emrat e komisionit
03/08 14:37
Edicioni Informativ, 03 Gusht 2020, Ora 12:00
03/08 13:28
Top News – Tregu i sigurimeve/ AMF-bien të ardhurat për 6 mujorin
03/08 13:26