Twitter, rriten fitimet dhe përdoruesit: Goditëm abuzimet
23/04/2019 19:19

Twitter ka trefishuar fitimet, ndërsa baza e tij globale është rritur gjithashtu. Përfitimet e shërbimit social gjatë tremujorit të parë mbërritën në 191 milionë dollarë, krahasuar me 61 milionë dollarë që ishin në të njëjtën periudhë të një viti më parë.

Viktimat sulmojnë grabitësit
25/05 14:41
Trump: 1500 trupa në Lindjen e Mesme
25/05 12:17
Hahn po mendon shtyrjen e publikimit të pakos së zgjerimit në BE
24/05 21:55
Dorëheqja e kryeministres May, “Brexit” rrezikon të komplikohet edhe më shumë
24/05 16:34
Shba, ultimatum Turqisë. “Jo armë ruse, blini raketat amerikane”
24/05 15:28
Elon Musk çon në hapësirë 60 satelitët e parë për internet të shpejtë
24/05 15:14
Protestë globale për klimën/ Miliona të rinj protestojnë sot në 110 vende të botës
24/05 15:12
Pa gjumë në Berlin! Bilbilët “pushtojnë” parqet
24/05 13:03
“Trafik” në Everest, qindra alpinistë presin radhën për t’u ngjitur në majë
24/05 12:56
E përlotur, kryeministrja britanike jep dorëheqjen
24/05 12:53
Kina po shpon ozonin/ Po lëshon në atmosferë gazin që shkatërron shtresën mbrojtëse
23/05 15:49
Nisin zgjedhjet europiane/ Britanikët dhe holandezët në kutitë e votimit
23/05 15:22
Porche i vjetër në ankand/ Automjeti i rrallë pritet të shitet 20 milionë dollarë
23/05 12:40
Meksikë, ankand me makinat luksoze të konfiskuara
23/05 12:38
Banorët mbrojnë ujëvarën/ Dibër, kundër projektit për HEC në lumin e Setës
23/05 12:37
Parada e Marinës, një javë shfaqjesh në Nju Jork
23/05 12:15
Zgjedhjet europiane: Nervozizëm në Berlin
23/05 12:07
Kompanitë europiane shkelin rregulloret e BE-së
23/05 11:57
“Huawei”, nisin pasojat e para të kufizimeve nga SHBA
23/05 11:53
Një “pub” nga ku mund të dalësh esëll, në Irlandë!
23/05 11:51