Tsipras zbut tonet me fqinjët, thirrje për zgjidhje
03/04/2018 20:07

Kryeministri grek, Alexis Tsipras, në një mbledhje të kabinetit të tij, ka theksuar midis të tjerash përsa i përket politikës së jashtme se në një moment kur Turqia ndodhet në një gjendje të tensionuar, Greqia duhet të zgjidhë frontet e hapura me dy fqinjët e tjerë të saj Shqipërinë dhe ish-republikën Jugosllave të Maqedonisë.

“Xhafaj”, PD: Ka përgjime të tjera
21/05 15:31
Bardhi: Të thirreshin të parët Xhafajt e Rama, jo ne që denoncuam
21/05 12:35
Salianji: Prokuroria, 100% në dispozicion të qeverisë
21/05 12:16
Rimbursimi i TVSH-së, Ahmetaj: Përfitojnë fermerët e regjistruar
20/05 15:51
Çështja ‘Xhafaj’, Paloka: Rama kërkon të mbyllë hetimet
20/05 15:46
Basha thirrje për protestë, Rama: Shqiptarët do gjykojnë
19/05 20:28
PD, debat me myftiun e Tiranës: Vegël e Ramës
19/05 20:17
Duka: Vendi drejt zgjedhjeve të parakohshme
19/05 12:39
Rama: PD manipuloi! Detajet janë çështje të prokurorisë
18/05 20:31
Basha fton popullin në protestë
18/05 15:07
“Xhafaj”, Rama këmbëngul: Sabotim i mirëfilltë i opozitës, ministri nuk largohet
18/05 14:49
Alibeaj: Gazetarët përgjuan Agron Xhafajn
18/05 14:42
Dëshmitari X zbulon identitetin: Agroni më la në baltë
17/05 20:58
Përgjimet, Balla: Skema mafioez të PD. Dëshmitari, një mashtrues i rëndomtë
17/05 20:21
PD bllokon Kuvendin, Basha: Policia përndjek dëshmitarin
17/05 15:27
Audio-përgjimi, Basha: Terror policor ndaj dëshmitarit X dhe familjes së tij
17/05 12:25
Vettingu do të rrëzonte Fatmir Xhafajn
17/05 09:24
Ekstremistët grekë mblidhen në Bularat, rikthejnë tezat e Vorio Epirit
16/05 23:54
Basha: Rama mbron Xhafajn si Tahirin dhe të tjerët! Audio-përgjimi është autentik
16/05 21:21
Fatmir Xhafaj: Audio-përgjimi, sajesë! Po shantazhohem nga interesat e krimit! Prokuroria të hetojë
16/05 21:19