“Triathlon”, Veliaj: Tirana po kthehet në destinacion turistik për Ballkanin
09/06/2018 16:42

Tirana do të presë për herë të parë një garë “Triathlon”-i, sporti që bashkon tre disiplinat sportive më të njohura dhe të praktikuara në një garë të vetme: not, çiklizëm, vrap.