Treni do të rikthehet në Tiranë! Prezantohet buxheti në njësinë 9
09/11/2018 15:44

Kryetari i Bashkisë së Tiranës ka prezantuar projektet e planifikuara për njësinë nr. 9, teksa i ka paraqitur banorëve të kësaj njësie projektbuxhetin e vitit 2019.

Durrës, markata pa çati; Tregtarët: Punojmë nga e keqja
23/01 20:03
Leje në zonë muzeale? Hetime për pallatin te Presidenca
23/01 20:01
Studentët në protestë; Përpara Ministrisë së Arsimit dhe Kryeministrisë
23/01 17:19
Konviktet e “Qytetit Studenti”, bizneset gati për rikonstruksionin
23/01 17:17
Korçë, 3 grabitje në një natë
23/01 17:03
Tepelenë, rrëshqet dheu te Uji i Ftohtë
23/01 17:00
Në kërkim administratori. Avdjol Dobi i “DH Albania”, gjykata jep masën e sigurisë
23/01 16:59
Banda e lopëve në Tiranë. Grabisin fermerët në periferi, asnjë nuk është kapur
23/01 15:30
Fruthi prek 30 të mitur; Mjekët: Janë shtuar kërkesat për vaksinimin e fëmijëve
23/01 15:28
Deti mbushet me mbetje me urdhër të Bashkisë së Durrësit
23/01 12:31
Rikthehet dëbora. Probleme në disa akse rrugore
23/01 12:15
Rama, me studentët në Elbasan: Universitete e konvikte me PPP
22/01 20:15
Korçë, Prokuroria kërkon pushimin e çështjes së Enea Ftojit
22/01 20:12
Prokurorja Prela, pasuri “në të zezë”. Bashkëshorti nuk ka paguar taksat
22/01 19:53
Gjykata antikorrupsion, 22 gjyqtarë duan të bëhen pjesë
22/01 19:51
KLSH zbulon defektet në universitete: Drejtuesit e tyre kanë dështuar prej vitit 2015
22/01 19:50
Pa Koment/ Trafikantët braktisin gomonen me drogë
22/01 17:48
Në radhë për pasaportat; Në Elbasan çdo ditë 170 aplikime
22/01 17:45
Rama inspekton punimet në rrugën Tiranë-Elbasan. Ja kur do të jetë plotësisht e kalueshme
22/01 17:39
Gjirokastër, grindje për udhëtarët
22/01 17:39