Trekëndëshi i Përputhen! Albani do të prishë lidhjen e Inës dhe Gerit? “E Diell”, 5 Prill 2020
05/04/2020 16:27

E diell, programi argëtues, informues dhe edukativ i së dielës! Ky program integron në përmbajtjen e tij çdo moshë duke i dhënë një hapësirë çdo fushe me potencial interesant për të krijuar spektakël. Producentë: Edi Manushi/Top Channel Autore: Olsa Muhameti Moderatorë: Edi Manushi, Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Flori Gjini,Alesia Bami, Graciano Tagani. Rubrikat: Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Flori Gjini,Arisa Bidaj, Arnisa Lushaj, Artan Puto, Jetmira Agalliu, Graciano Tagani.

Episodi i plotë: E Diell 24 Maj 2020 Entertainment Show
24/05 18:51
Rikthehet debati mes Fjoralba Ponarit dhe Olti Currit në Trotuar “E Diell”, 24 Maj 2020
24/05 18:51
Alesia habit në Trotuar: Virgjëreshën nuk e bëj “E Diell”, 24 Maj 2020
24/05 18:51
Olti Curri sulmon Antonetën në Trotuar: Në prapaskenë je njeri tjetër “E Diell”, 24 Maj 2020
24/05 18:51
Moderatori zbulon në Trotuar: Nga opinioni i njerëzve doja të bëja operacion… “E Diell”, 24 Maj 2020
24/05 18:51
Ylli Baka kolazh popullor “Dhuratë pēr ditëlindje” & “Ujë i ftohtë Viroi”, “E Diell”, 24 Maj 2020
24/05 18:05
Ylli Baka këndon “Vetëm ty të dua”, “E Diell”, 24 Maj 2020
24/05 18:05
Ylli Baka këndon kolazh popullor “Baba Tomorri”, “E Diell”, 24 Maj 2020
24/05 18:05
Ylli Baka këndon “Më lini të fluturoj”, “E Diell”, 24 Maj 2020
24/05 18:05
E papritur: Ylli Baka ka diçka për të thënë për Bes Kallakun “E Diell”, 24 Maj 2020
24/05 18:05
3 Minuta Histori: Qeveria e Nolit dhe Sovjetikët “E Diell”, 24 Maj 2020
24/05 17:28
Uaa kulmi, të humbasësh para për kaq pak… “Gjej moshën”, “E Diell”, 24 Maj 2020
24/05 17:23
Alesia Bami reagon ashpër pas sulmit të Xhensila Peres “E Diell”, 24 Maj 2020
24/05 16:51
Gazetari zbulon:Ja ç’bëri shoferi i fadromës para se të prishte teatrin”E Diell Proces”,24 Maj 2020
24/05 16:51
Alesia Bami apo Eva Murati, ja loja që po çmend rrjetin “E Diell Proces”, 24 Maj 2020
24/05 16:50
Pendohet arbitri shqiptar: 9 vite më parë kam gabuar pro Skënderbeut “E Diell Proces”, 24 Maj 2020
24/05 16:50
Habit Çiljeta Xhilaga: Kam bërë dedektiven, u zgjidhja hallet shoqeve “E Diell”, 24 Maj 2020
24/05 15:52
Antoneta vendos më në fund se çfarë do bëjë me djemtë në Përputhen “E Diell”, 24 Maj2020
24/05 15:04
Lali & Luli Parodi ‘Çfarë ka sot në E Diell’, 24 Maj 2020
24/05 14:06
Episodi i plotë: E Diell 17 Maj 2020 Entertainment Show
17/05 19:28