Top Talk/ Tupja: Dialogu me kryeministrin? I rrezikshëm sepse Rama…
12/12/2018 16:36

Profesori Edmond Tupja deklaroi në studion e Top Talk se dialogu që kërkon kryeministri Edi Rama me studentët protestues është i rrezikshëm.

Top Talk/ Agron Tufa: Ndihem i kërcënuar, kam paralajmëruar që çfarë do që të ndodhë, dihet se kush janë autorët
24/04 16:22
Top Talk/ Patozi: Askush nuk e ka monopolin e opozitës!
23/04 17:00
Top Talk/ Pastori: Politikanët, hipokritë dhe mjeshtra të artikulimit të fjalëve të besimit
22/04 17:16
Kosova me dy qëndrime në Samitin e Berlinit? Veton Surroi jep përgjigjen në Top Talk
19/04 17:52
Vizat, zgjedhjet dhe ngërçi politik, Tritan Shehu flet në “Top Talk”
18/04 17:18
A do ta padisë Ministria e Arsimit Mynyr Konin? Ja si përgjigjet Besa Shahini në Top Talk
17/04 16:39
Me LSI apo PS?! Ja cili do të jetë pozicioni politik i Ralf Gjonit
16/04 17:28
Rama në Top Talk: Opozita e gatshme për dialog, por ja çfarë kërkon…
15/04 17:53
Petro Koçi në Top Talk: Meta reagim të papjekur për juntën ushtarake dhe ushtrinë në aeroport
12/04 18:00
Top Talk/ Ministria e Brendshme e pranon: Grabitja në Rinas, cënim i sigurisë kombëtare!
11/04 17:04
Top Talk/Astrit Patozi: Opozita në greminë, Basha të japë dorëheqjen
10/04 16:54
“Dëmshpërblimi” me dhunë i banorëve tek “Bregu i Lumit”, Klevis Balliu flet në “Top Talk”
09/04 17:34
Hila në Top Talk: Ndryshe nga Brukseli, Washingtoni ka autoritet absolut në Tiranë
08/04 16:26
Top Talk/ Gjoca: Një sistem i ri zgjedhor do të shkatërronte oligarkinë politike në Shqipëri
05/04 16:51
“Top Talk”/ Kreu i Ballit Kombëtar sulmon ashpër Spartak Brahon
04/04 16:31
Arben Malaj në “Top Talk”, ka një mesazh për ministrin Cakaj
03/04 17:16
Top Talk/ A pagoi Salianji 200 mijë euro në aferën e Babales? Përgjigjet ish-deputeti
02/04 17:04
Top Talk/ Topi: Të adaptohet një ligj normal zgjedhor, jo hibrid
01/04 17:58
Top Talk/ Ironizon Spahiu: Të gatshëm të mbajmë Ramën edhe 20 vite në “kurriz”, që të mos rikthehen vizat
29/03 16:37
Top Talk/ Dyrmishi: Ballkani si “masha e nxehtë” e Rusisë për Europën
28/03 16:19