“Top Talk”, Spiropali: Salianji të paguajë. Më vjen keq, si deputet i ri
10/10/2018 16:50

Elisa Spiropali, e ftuar në emisionin “Top Talk” të gazetarit Denis Dyrnjaja, theksoi se baltosjeve dhe shpifjeve mes poltikanëve, duhet t’u vijë fundi, sikurse edhe të zbardhen deri në fund, kur ka fakte. Spiropali u pyet nëse ka kosto politike për mazhorancën pasi kur dëgjon akuzat mes poltikanëve, balanca e perceptimit publik shkon nga ana e denoncuesit.

Braçe: Treguam që ligji zbatohet pa pushkatuar njerëz në bulevard
16/02 22:36
Deklaratat e Berishës, Bashës dhe Kryemadhit gjatë protestës
16/02 18:13
Basha arrin në selinë e PD: Askush nuk mund ta ndalë protestën
16/02 10:30
Basha, dy rrugë për Ramën: Para drejtësisë, ose si Gruevski! Protesta është qytetare
15/02 20:19
Negociatat me Bashkimin Evropian, Walter Glos: Vendimi, i dëmshëm për zgjedhjet në qershor
15/02 12:24
Rama: Boja, një turp! Shqiptarë, ata nuk e kanë me mua, por me ju!
14/02 20:20
Aleatët e PD: Protesta s’do të jetë e dhunshme, por do të largojë Ramën nga pushteti
13/02 20:43
Rama: Dajti, miku i Berishës; Me protestën, Basha kërkon të hyjë në qeveri
13/02 20:41
KQZ: Hiqni simbolet partiake! Letra për ministritë
13/02 15:10
Basha: Evropa po pret që të rrëzojmë Ramën!
13/02 14:27
Ekskluzive, zbulohen 30 spiunët e ish-Sigurimit. Diplomatë, MB, Akademia e Shkencave e universitete
12/02 20:24
Basha: Rama, afat deri të premten. Të shtunën, populli do ta zërë në çark si minjtë
12/02 20:21
Rama ironizon Bashën: Do pushtetin? Të aplikojë te “Shqipëriaqëduam”. Përgjigje për 10 ditë
12/02 20:20
Basha në Pogradec, fton banorët në protestë në Tiranë
12/02 15:47
“Tahiri”, hetimet nuk zgjaten
11/02 21:35
Meta “djeg” Angjelin, rrëzon mundësinë e emërimit të tij te KLSH-ja
11/02 20:59
Lushnja, e kapur nga krimi. Basha akuzon: Rama s’thotë dot dy fjalë për Dajtin
11/02 19:54
Opozita, koalicion në zgjedhje. Draftmarrëveshja: Qeveri tranzitore
11/02 19:51
Nis puna për ujësjellësin e ri në Ersekë, Rama: Të zhvillojmë agro-turizmin
10/02 21:27
Basha në Vlorë: Rama ju ka harruar, largohem nëse nuk mbaj premtimet
10/02 15:40