‘Top Talk’: Rama merr një sfidë publike, referendum për Teatrin
24/07/2019 17:02

Incidentet dhe zhvillimet e sotme në Teatrin Kombëtar të cilat tërhoqën me të drejtë vëmendjen e opinionit publik dhe të aktorëve politikë, u komentuan edhe në studion e ‘Top Tolk’ ku i ftuar i gazetarit Denis Dyrnjaja ishte Avokati Adriatik Lapaj, aktivist i shoqërisë civile.

Topi në Top Talk: Pushteti i pakufishëm i Edi Ramës është dhuratë nga Sali Berisha
28/02 16:58
Top Talk: Nexhmije Hoxha dritë/hijet e vejushës së diktatorit
27/02 17:03
Top Talk: Astrit Patozi “smonton” skenarin e Ilir Metës për 2 Marsin. E ka axhendë personale
26/02 16:43
Top Talk:Ervin Bushati zhbën skenarin e Metës, negociatorët e PD-së në tryezë me ne
25/02 16:37
Top Talk:Petrit Vasili akuzon SPAK-un për neglizhencë. Duhej të kishte hetuar Kreun e KeD-së Dvorani
24/02 17:23
Top Talk: Andi Bushati i del krah Ilir Metës. Të merremi me provat, jo me qëllimin që ka presidenti
21/02 16:33
Top Talk: Kalkulimi juridik i Sokol Hazizajt për Metën, Ramën e Bashën nxjerr përfundimin fatal
20/02 17:18
Top Talk – Paralajmërimi i frikshëm i Frrok Çupit: Kërkohet eliminimi fizik i Edi Ramës
19/02 17:04
Top Talk: Spiropali grushti i shtetit po ndodh në opozitë ndaj Bashës nga Meta e Berisha
18/02 16:37
Shpërthen Arlind Qori në Top Talk: Garë mes partive kush t’iu shërbejë oligarkëve
17/02 16:53
Top Talk: Dyshimet e gazetarëve për OFL-në. Anila Hoxha dhe Enton Abilekaj paraqesin argumentet
14/02 17:20
Top Talk: Ralf Gjoni flet për peshqit e mëdhenj që duhet të arrestohen
13/02 16:44
Top Talk: Apeli i Luljeta Bozos për të dëmtuarit e tërmetit. Zbulohet edhe modeli i banesave të reja
12/02 17:24
Top Talk: Frrok Çupi sulmon Albin Kurtin. Zhbëri veten si Kryeministër
11/02 16:39
Top Talk: Ja kë zgjedh Grida Duma mes Lulzim Bashës dhe Sali Berishës?!
10/02 16:31
Top Talk: Basha e ka bllof idenë e zgjedhjeve, ndërsa Rama me OFL-në vë krimin nën kontrollin e tij
07/02 17:05
Top Talk: Merr jetë nisma anti-KÇK për gjyqtarët dhe prokurorët. Meta drejt shkarkimit
06/02 16:49
Top Talk: Premtimi bombastik. 1 mijë të pastrehë nga tërmeti bëhen me shtëpi. Ja afati…
05/02 16:37
Flamur Noka në Top Talk: PD kundër KÇK-së dhe pro SPAK-ut. Rama i frikësuar nga drejtësia
04/02 16:33
Ngjela në Top Talk: Albin Kurti kryeministër, frikë për Beogradin dhe Tiranën
03/02 16:28