“Top Talk”, Peza: Për momentin, s’ka nismë për shkarkimin e presidentit
05/11/2018 16:33

Java ka nisur me zhvillime të reja politike për sa i përket çështjes së ministrit të Brendshëm. Të martën, mazhoranca do të mblidhet në një seancë jashtë radhe të Kuvendit të Shqipërisë, për të votuar shkarkimin e Fatmir Xhafajt si ministër i Brendshëm.

Top Talk/ Presidenti i Federatës së Basketbollit: Sporti në Shqipëri është lypsar, duhet ligji i sponsorizimit
17/05 16:00
Ylli Manjani ka një ide për sistemin zgjedhor. Ja formula
16/05 16:18
Ndoka në “Top Talk”: Ambasadat flasin ndryshe nga shtetet që përfaqësojnë
15/05 16:44
Ervin Bushati në “Top Talk”: Basha si Kim Jong-un, me 274 ultimatume
14/05 16:34
Frrok Çupi në “Top Talk”: Opozita ka hyrë në rrugën e terrorizmit politik
13/05 16:34
Top Talk/ Duma: Rama duhet të ikë për të shpëtuar institucionet
10/05 17:01
Fahri Balliu në “Top Talk”: Hashim Thaçi është shndërruar në servil politik
09/05 17:47
Top Talk/ Ish-ambasadori Nesho: Kosova është një çështje që duhet dhe do ta zgjidhë Europa
08/05 17:15
Top Talk/ Salianji: Rama le të qeverisë nga bunkeri përmes Facebook-ut
06/05 17:04
Gent Ibrahimi në Top Talk: KLP do t’i shpallë kandidaturat për Kryeprokuror pa pritur Vettingun
03/05 16:55
Top Talk/ Frrok Çupi: Sa herë që PD mbyll ciklin përdor dhunën, shqiptarët nuk e duan këtë gjë
02/05 17:20
Top Talk/ Kadia: Kontrolli i partive nga KQZ është farsë
01/05 16:52
Top Talk/ Befason ministri Çuçi: Vaji i Palmës i padëmshëm, mund të pihet
30/04 16:57
Top Talk/Arben Duka akuzon Agron Tufën si fundamentalist dhe manipulator të historisë së LANÇ
29/04 17:06
Takimi i të “vegjëlve” të opozitës me ambasadorin e BE, Mediu jep detaje në Top Talk
26/04 17:07
Reforma Zgjedhore, Murrizi në “Top Talk”: Do ketë ndryshim sistemi
25/04 17:07
Top Talk/ Agron Tufa: Ndihem i kërcënuar, kam paralajmëruar që çfarë do që të ndodhë, dihet se kush janë autorët
24/04 16:22
Top Talk/ Patozi: Askush nuk e ka monopolin e opozitës!
23/04 17:00
Top Talk/ Pastori: Politikanët, hipokritë dhe mjeshtra të artikulimit të fjalëve të besimit
22/04 17:16
Kosova me dy qëndrime në Samitin e Berlinit? Veton Surroi jep përgjigjen në Top Talk
19/04 17:52