Top Talk/ KLP-ja, ende pa shtëpi. Ibrahimi: Së shpejti SPAK-u, BKH-ja dhe Kryeprokurori i ri
21/12/2018 17:32

Reforma në Drejtësi ka zënë vendin kyç të diskutimeve në emisionin “Top Talk” të gazetarit Denis Dyrnjaja për këtë të premte. Më konkretisht është folur për një zhvillim shumë të rëndësishëm, që lidhet me një prej hallkave më kyçe të Reformës në Drejtësi, sikurse është Këshilli i Lartë i Prokurorisë. Kjo strukturë sapo është krijuar dhe ka zgjedhur si kryetar të saj zotin Gent Ibrahimi, i ftuari i radhës në emisionin e Top Channel.

Kosova me dy qëndrime në Samitin e Berlinit? Veton Surroi jep përgjigjen në Top Talk
19/04 17:52
Vizat, zgjedhjet dhe ngërçi politik, Tritan Shehu flet në “Top Talk”
18/04 17:18
A do ta padisë Ministria e Arsimit Mynyr Konin? Ja si përgjigjet Besa Shahini në Top Talk
17/04 16:39
Me LSI apo PS?! Ja cili do të jetë pozicioni politik i Ralf Gjonit
16/04 17:28
Rama në Top Talk: Opozita e gatshme për dialog, por ja çfarë kërkon…
15/04 17:53
Petro Koçi në Top Talk: Meta reagim të papjekur për juntën ushtarake dhe ushtrinë në aeroport
12/04 18:00
Top Talk/ Ministria e Brendshme e pranon: Grabitja në Rinas, cënim i sigurisë kombëtare!
11/04 17:04
Top Talk/Astrit Patozi: Opozita në greminë, Basha të japë dorëheqjen
10/04 16:54
“Dëmshpërblimi” me dhunë i banorëve tek “Bregu i Lumit”, Klevis Balliu flet në “Top Talk”
09/04 17:34
Hila në Top Talk: Ndryshe nga Brukseli, Washingtoni ka autoritet absolut në Tiranë
08/04 16:26
Top Talk/ Gjoca: Një sistem i ri zgjedhor do të shkatërronte oligarkinë politike në Shqipëri
05/04 16:51
“Top Talk”/ Kreu i Ballit Kombëtar sulmon ashpër Spartak Brahon
04/04 16:31
Arben Malaj në “Top Talk”, ka një mesazh për ministrin Cakaj
03/04 17:16
Top Talk/ A pagoi Salianji 200 mijë euro në aferën e Babales? Përgjigjet ish-deputeti
02/04 17:04
Top Talk/ Topi: Të adaptohet një ligj normal zgjedhor, jo hibrid
01/04 17:58
Top Talk/ Ironizon Spahiu: Të gatshëm të mbajmë Ramën edhe 20 vite në “kurriz”, që të mos rikthehen vizat
29/03 16:37
Top Talk/ Dyrmishi: Ballkani si “masha e nxehtë” e Rusisë për Europën
28/03 16:19
Top Talk/ Presidenti i ka dyert e mbyllura për zgjidhjen së krizës! Vasili: Meta ka shteruar çdo mundësi
27/03 17:22
Çili në “Top Talk”: Qeveria dhe opozita, kundër Reformës në Drejtësi
26/03 16:24
Koorporata shtetërore e pronave dhe kredive. Adrian Civici flet për rrisqet dhe avantazhet në Top Talk
25/03 16:56