Top Talk, 7 Janar 2019 – Grida Duma
07/01/2019 17:05

Ashtu sikurse kishin paralajmëruar, studentët e nisën vitin aty ku e mbyllën tjetrin, në protestë! Ata u tubuan sërish për të kërkuar plotësimin e kërkesave të tyre dhe jo dialog me kryeministrin. Protesta e sotme u parapri edhe nga apele të vazhdueshme të opozitës, që ndryshe nga studentët kërkon rrëzimin e qeverisë. Për të folur për këto zhvillime, në intervistën e parë të emisionit “Top Talk” për vitin 2019, gazetari Denis Dyrnjaja pati të ftuar Sekretaren për Marrëdhëniet me Publikun në PD, znj. Grida Duma.

“Top Talk”, situata para protestës së opozitës në këndvështrimin e Erl Muratit
15/02 17:31
Top Talk/ Boja ndaj Ramës, Tabaku: Nuk ishte incident i parapërgatitur
14/02 16:50
Top Talk/ Protesta e opozitës, Voda: Policia, plan të mirëorganizuar operacional
13/02 16:39
Top Talk/ Gëzim Tushi: Jemi shoqëri në depresion. Ja shkaqet e kësaj gjendjeje
12/02 16:35
“Top Talk”, Felaj: Protesta e opozitës? Mbrojmë rendin e sigurinë në vend!
11/02 17:55
Top Talk/ Zyrtare: Shqipëria drejt plakjes së popullsisë. E konfirmon INSTAT-i
08/02 17:07
Përballje e fortë në Top Talk/ Denis Dyrnjaja: 70 vjeç do ta gëzojmë pensionin? Arben Ahmetaj: Nuk është moshë e madhe!
07/02 17:26
Top Talk/ Shehi: Marrëveshja Basha-Rama, e dëmshme për opozitën
06/02 16:26
Top Talk/ A është AH1N1 gripi i derrit? Ministrja thotë “JO”
05/02 16:56
Top Talk/ Aleksandër Çipa: Retorika politike, shterpësi për çështjet madhore kombëtare
04/02 16:27
Dilemat e programit ekonomik të PD-së. Një ekspertizë nga Besart Kadia
01/02 17:35
“Ja ku pikëtakohet krimi me politikën”. Artan Hoxha flet në Top Talk
31/01 17:34
“Alo, Edi Rama jam. Eja në koalicion me ne”. Agron Duka përgjigjet nga “Top Talk”
29/01 17:12
Civici, në “Top Talk”: PPP jashtë kapaciteteve për t’u menaxhuar. Krijuan abuzim dhe korrupsion
28/01 17:13
Ndërrimi i kufijve? Edita Tahiri në “Top Talk”: Thaçi në axhendën serbo-ruse. Synohet Serbia e Madhe
25/01 17:02
Artur Zheji në “Top Talk”: Po shkohet drejt zgjedhjeve të parakohshme
24/01 16:57
Top Talk/ A është i vërtetë deri në këto çaste Vettingu? Avokatja e Popullit ka një përgjigje, por heziton ta thotë
23/01 16:22
A është kjo PD që do të fitojë zgjedhjet?! Fitim Zekthi përgjigjet në Top Talk
22/01 16:58
Top Talk/ 21 Janari, Pjerin Ndreu: Disa njerëz jashtë gardës qëlluan. Basha i përfshirë?!
21/01 16:41
Top Talk/ Shahini tregon planin për t’i dhënë fund ngujimit të studentëve
18/01 16:28