Top Show,Klosi mbron Tahirin: Jo serioze arrestimi i një ministri
10/09/2019 23:53
Top Show: Erjon Kristo falenderon gjyshërit si heronjtë e arsimit. Si reagon publiku?
18/09 14:28
Top Show, Alisa Mysliu: Po të kisha mundësinë, do zgjidhja të jetoja jashtë me fëmijët
18/09 14:28
Top Show – Sa kushton shkolla? Debati, Kristos, Janaqit, Mysliut & Gjonit, 17 Shtator 2019 – Pjesa 1
18/09 11:25
Top Show, Kurrikulat në shkolla: Çfarë thanë Ruseti, Mesi, Balles dhe Kristos? – Pjesa 2
18/09 11:25
Top Show – Kurikulat në shkolla: Çfarë thanë Ruseti, Mesi, Balla dhe Kristo – Pjesa 3
18/09 11:25
Top Show, replikat Balla-Janaqi: Në tekstet shkollore ka diskriminime
18/09 00:00
Top Show, Kristo: Problemet në shkolla nuk zgjidhen me kova dhe gëlqere
18/09 00:00
Top Show, Erjon Kristo: Bota ecën me shpejtësi kozmike, në ecim më shpejtësi rakitike në arsim
17/09 23:35
Top Show, Senida Mesi, politikania që “rrëfen” eksperiencën si nënë e 3 fëmijëve
17/09 23:33
Gazetarja kërkon llogari nënkryetares së Bashkisë: Kur do hiqet mësimi me dy turne?
17/09 23:30
“Venecia” zbarkon në Tiranë – Top Show, 10 Shtator 2019, Pjesa 1
11/09 11:45
“Venecia” zbarkon në Tiranë – Top Show, 10 Shtator 2019, Pjesa 2
11/09 10:37
12 vjet për Tahirin – Top Show, 10 Shtator 2019, Pjesa 3
11/09 10:32
Klosi kritika Metës: U ngut me dekretet. Gabim më i madh ajo e …
11/09 00:21
Dyrnjaja zbardh qëndrimin e mazhorancës: Meta, autogol politik
11/09 00:13
Nazarko “prish” fjalorin për Tahirin: Saimiri është zëne në leme për një makinë b…
11/09 00:05
Abilekaj sfidon mazhorancën: I fajshëm Tahiri por jo qeveria? Politike…
10/09 23:57
Top Show,Klosi mbron Tahirin: Jo serioze arrestimi i një ministri
10/09 23:53
Gazetari në Top Show: Tahiri me afër dënimit sesa pafajësisë
10/09 23:37
Vjeshta politike – Top Show, 3 Shtator 2019, Pjesa 1
04/09 10:27