Top Show Magazine, 12 Janar 2018, Pjesa 4
13/01/2018 17:36

Tema: Agron Peni, flamenco me kitare Te ftuar: Albana Osmani, Ervin Kurti, Agron Peni

Top Show Magazine, 25 Prill 2018, Pjesa 1
26/04 14:12
Top Show Magazine, 25 Prill 2018, Pjesa 2
26/04 14:12
Top Show Magazine, 25 Prill 2018, Pjesa 3
26/04 14:11
Top Show Magazine, 25 Prill 2018, Pjesa 4
26/04 14:11
Top Show Magazine, 25 Prill 2018, Pjesa 5
26/04 14:10
Ana, këndon “Evil like me”, të ‘Descendants’, live, në Top Show Mag!
26/04 13:58
Majlinda Bregu: “Basha të ngre nervat. Nuk e kam mik në politikë”!
26/04 13:58
Majlinda Bregu: “Berisha, shqiptari i parë, që pozicionoi Europën, si yllin polar politik të PD-së”!
26/04 13:58
Majlinda Bregu: “Zgjedhja ime në KBR, nder për mua dhe një përfaqësim që do ndihmojë Shqipërinë”!
26/04 13:57
Majlinda Bregu: “Nuk ka ideologji të majtë apo të djathtë në Shqipëri”!
26/04 13:57
Marsela, hap Top Show Magazine, me këngën “The winner takes it all”, të grupit të famshëm ‘Abba’!
26/04 13:57
Ana, këndon “Pak nga pak”, të Elvana Gjatës, live në Top Show Mag!
26/04 13:56
Ana, Klea dhe Sindi, tregojnë emocionet e natës finale “The Voice Kids” dhe planet për të ardhmen!
26/04 13:56
Einxhel Shkira: “Dashuria është interes. Nuk kam moshë të mbledh qindarka për plazh”!
26/04 13:56
Ema Andrea: “Natën, Ma”, ishte një gur suksesi sepse jo vetëm ishim kreative por edhe të vërteta”!
26/04 13:55
Fifi, këndon “Your song”, të Rita Ora, , live, në Top Show Mag!
26/04 13:55
Julka: “Dashurohem disa herë me partnerin tim”!
26/04 13:55
Kastro Zizo: “Dashuria është për fukarenjtë. Pas 50 vitesh, s’do të ekzistojë as si koncept”!
26/04 13:54
Klea, këndon “Unconditionally”, të ‘Katy Perry’, live, në Top Show Mag!
26/04 13:54
Laert Vasili: “Dashuria është mishngrënëse…”!
26/04 13:54