Top News – Për pazar me leje te posaçme/ Shqipëria e mbyllur pas orës 13.00
28/03/2020 10:10

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar .

Top News – Elbasan, 4 ‘të fortët’/ Shkresa e OFL, të dënuar për trafik
27/05 13:52
Top News – Tiranë, 21 raste të reja/ 13 mjekë të infektuar me Covid
27/05 13:43
Top News – Basha në Rrogozhinë/ ‘Fermerët janë aq keq sa bizneset’
27/05 13:27
Vaksina e turbekulozit/ Greqia nis vaksinimin në 1 Qershor
27/05 13:06
Hapja e kopshteve dhe çerdheve/ Nga 1 Qershori me rregulla të reja anticovid-19
27/05 13:05
Infektohet personeli i QSUT/ 13 prej 21 rasteve të reja pozitive në 24 orë
27/05 13:02
Nuk kanë marrë pagën e luftës, 40 punonjëse të fasonerisë në Berat protestojnë
27/05 12:55
Kryeministri në Lushnje/ Takon fermerët bashkë me ambasadorin e BE-së
27/05 12:48
Top News – Antimafia Italiane/ Zbulon rrjetin shqiptar të drogës
27/05 12:36
Ilaçet bimore të pandemisë/ Kurat bimore që kërkojnë njerëzit për shëndetin e tyre
27/05 12:26
Parku fotovoltaik i Karavastasë/ Shpallet kompania fituese, ja çmimi i ofruar
27/05 12:20
Top News – Kamera për Covid-19/ Një zbulim i rrallë i shqiptarit
27/05 11:43
CoVid-19/ 21 raste të reja, 13 të prekur në QSUT
27/05 10:59
Top News – Të dhënat e Interpol/ Kapet në Vlorë, i dënuar në Itali
27/05 10:48
Top News – Grabitën 84 mijë euro/ Tre në pranga, klonon karta bankare
27/05 10:42
Rama në fermën e përpunimit të qumështit në Lushnjë: Jemi në fazë të re të investimeve
27/05 10:40
U përjashtua me 10 ditë/ Gjoni: 7 gra socialiste kërkuan ‘internimin’ tim. Kanë frikë nga e vërteta!
27/05 10:01
Rama dhe Soreca në Lushnje: Jemi përpara me rajonin me programin e mbështetjes për bujqësinë
27/05 09:45
Armë poshtë thasëve me miell dhe drogë. Tre të arrestuar në Dibër, mes tyre edhe…
27/05 09:29
Përse u shtuan infektimet/ Mjeku Pëllumb Pipero shpjegon se çfarë rrezikojmë
26/05 20:20