Top News – Maskat, si duhen mbajtur/ Jo të gjitha mund të mbrojnë
26/03/2020 17:39

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar .

Tension në Kapshticë/ Emigrantët që nuk lejohet të hyjnë në Shqipëri i bllokojnë rrugën kamionëve
06/04 00:14
21 viktima në Shqipëri/ Ish trajneri Skënder Kurti humbi jetën në spitalin infektiv
06/04 00:10
Top News – Tenderi për ushqimet/ PD denoncon Xhaçkën në SPAK
05/04 22:36
Shqipëria Live & Ftesë në 5/ Ja cilat janë gratë e vajzat që nuk u shkëputën nga puna
05/04 21:08
Fiks Fare & Wake Up/ Ja cilat janë gratë e vajzat që nuk u shkëputën nga puna
05/04 21:08
Heroinat e lajmit/ Ja cilat janë gratë e vajzat që nuk u shkëputën nga puna
05/04 20:54
Pse kjo përhapje e shpejtë në SHBA?/ Covid-19, shton bilancin e viktimave dhe numrin e të prekurve
05/04 20:44
Britania, si Italia/ Shtohen të vdekurit, por britanikët nuk izolohen
05/04 20:44
Top News – 21 viktima nga CoVid – 19/ Ndërron jetë ish-boksieri Kurti
05/04 20:19
A po na tradhton policia?/ Janë zbutur gjatë Karantinës, ndërsa të infektuarit po shtohen
05/04 20:03
Shuhet Gëzim Kruja/ Aktori i humorit vuante nga një sëmundje e rëndë
05/04 20:00
Vullnetar në kohën e Covid-19/ Në ndihmë të atyre që janë në vështirësi
05/04 19:56
E diela e Dafinave/ Meshat në kishat katolike bëhen me pak besimtarë
05/04 19:52
Familja e prekur me Covid-19/ Përcjell mesazhin se izolimi është shumë i rëndësishëm
05/04 19:50
Top News – ‘Po fshihet e vërteta’/ Basha-qeveria të rrisë testimet
05/04 19:48
Mjeku po shërohet nga Covid-19/ Skënder Brataj tregon se e kaloi pjesën më të vështirë
05/04 19:45
Me qira në banesa sociale/ Durrës, banorët shpresë që të përfitojnë nga bashkia
05/04 19:42
Kruja respekton Izolimin / Të mbyllura të gjithë dyqanet e kalasë, mungojnë turistët
05/04 19:37
Hajdutët në aksion/ Durrës, sulmojnë dyqanet e mbyllura gjatë ndalimqarkullimit
05/04 19:35
Të bllokuar në Kapshticë/ Rreth 50 persona nuk lejohen që të hyjnë në Shqipëri prej 48 orësh
05/04 19:33