Top News – ‘Mallkimi’ i familjes/ Zhytësit gjejnë trupin e pajetë
09/04/2020 10:34

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.

Top News – 5.5 milionë të infektuar/ OBSH: Mund të kemi një kulm të dytë
26/05 19:28
Top News – Frika nga vala e dytë/ Rrit kërkesat për vaksinën e gripit
26/05 19:27
Top News – Mali i Zi nuk hapi kufirin, Serbia: S’keni vetëm ju det!
26/05 15:28
Top News – Danimarka, koronavirusi/ Tkurrja më e madhe ekonomike që nga Lufta e Dytë Botërore
26/05 14:35
Top News – Fotoja shkaktoi polemika/ Trump: A thua se ishte mëkat!
26/05 14:35
Top News – Kina kërcënon Shtetet e Bashkuara për Hong Kongun
26/05 13:57
Top News – Turizmi më i fortë se virusi! Hapet Pompei …
26/05 13:19
Top News – Turistët britanikë, Greqia mund t`i bllokojë, nëse nuk bie niveli i infektimeve
26/05 12:56
Top News – Hidroksiklorina si ilaç i mundshëm për koronavirusin? OBSH merr vendimin
26/05 12:20
Top News – Gjermani/ Gati udhëtimet, por nuk përmend Ballkanin…
26/05 11:49
Top News – Shpresa për kurën! Zbulohet një tjetër antitrup i aftë të shkatërrojë koronavirusin
26/05 11:32
Top News – Koronavirusi/ Ja meshkujt më pak të rrezikuar
26/05 11:23
Top News – Çekia fiton betejën me Covid-19! Rihap kufijtë me Austrinë dhe Gjermaninë
26/05 11:18
Top News – Novavax nis testimin në njeri të vaksinës kundër koronavirusit
26/05 10:37
Top News – Koronavirusi në SHBA/ Së shpejti 100 mijë viktima…
25/05 22:26
Top News – Hapet Evropa…/ Zbuten masat anti-covid
25/05 22:25
Krizë politike në Britani/ Vijon debati për skandalin e Këshillit të Kryeministrit
25/05 20:22
Greqia hap ishujt/ Nis transporti i udhëtarëve me tragete
25/05 20:17
Top News – Koronavirusi në Itali/ 92 viktima në 24 orët e shkuara
25/05 19:40
Top News – Gjykata ne Gjermani/ “VW” të dëmshpërbleje klientët
25/05 19:35