Top News- Itali/ Virusi nuk kursen as kishat, humbin jetën 67 priftërinj
26/03/2020 16:15

Një total prej 67 priftërinjsh italianë të prekur nga koronavirusi i ri, kanë humbur jetën që kur pandemia mbërriti në vendin fqinj, muajin e kaluar.

Top News – Mbretëresha Britanike/ I drejtohet kombit për koronën
06/04 09:46
Top News – SHBA në gjëndje alarmi/ Më keq se 11 shtatori i vitit 2001
06/04 09:45
Top News – Rëndohet situata në SHBA/ CoVid-19, Italia me pak viktima
05/04 21:27
Top News – Trump, korona në SHBA/ Shumë të vdekur 2 javët e ardhshme
05/04 15:27
Top News – Kriza e koronës/ A është provë ekzistenciale e BE!
05/04 15:26
Top News – Suedia, tani e dorëzuar/ Të përgatitemi për mijëra viktima
05/04 15:00
Top News – Me destinacion Spanjën/ Turqia bllokon pajisjet respirator
05/04 12:53
Top News – Laboratori në Wuhan/ Nuk përjashtohet si një version
05/04 12:52
Top News – Sfidojnë koronën/ 3 mijë londinezë dalin në park
05/04 12:51
Top News – Britania…si Italia!/ Mes 708 viktimave dhe një fëmijë
05/04 12:48
Top News – Testet e koronës/ Në britani, porositen me postë
05/04 11:55
Top News – E tmerrshme në Spanjë/ Shumë të vdekur pa diagnostikim
05/04 11:40
Top News – Emigranti shqiptar/ Gjesti fisnik…për Italianët
05/04 11:35
Top News – Inxhinieri shqiptar/ SHBA, projektoi maskat e shpejta
05/04 11:34
Top News – Itali, më pak viktima/ Shumë humbje ndër bluzat e bardha
04/04 20:58
Greqi, rritet numri i viktimave/ Ndërkohë rastet e reja me koronavirus janë konstante
04/04 20:44
Britania hyn në fazë kritike/ Kryeministri në izolim i ka kërkuar takim liderit të opozitës
04/04 20:43
SHBA, 280 mijë të prekur/ Përhapja e shpejtë e covid 19 dhe masat e reja që njoftuan zyrtarët
04/04 20:41
Top News – Bilanc i dhimbshëm/ Spanjë, epidemia po stabilizohet
04/04 16:07
Top News – Ekspertet paralajmërojnë/ Itali-nuk e kemi fituar ende betejën
04/04 16:06