Top News – Deputeti italian shpërthen në lot: Nuk kemi ku t’i çojmë viktimat
27/03/2020 14:27

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar .

Top News – Italia po ia del mbanë/ Më pak vdekje e të prekur nga Covid
24/05 20:20
Top News – Vetëm 36-vjeç/ Mark Zuckenberg, njeriu i tretë më i pasur i botës
24/05 20:17
Top News – Talibanët në Afganistan/ Armëpushim për festën e Bajramit
24/05 17:32
Top News – Studimi i fundit/ Ku rrezikon të marrësh virusin
24/05 16:32
Top News – SHBA dhe Kina/ Një hap larg luftës së ftohtë
24/05 16:07
Top News – Rikthim në hapësirë/ Gati nisja nga tokë Amerikane
24/05 15:30
Top News – Efektiviteti i vaksinës/ Rezultatet e para, në vjeshtë
24/05 15:30
Top News – Fitër Bajrami nëpër botë/ Një festë ndryshe për të gjithë besimtarët myslimanë
24/05 13:21
Top News – Protesta në Hong Kong/ Policia përdor gazin lotsjellës mbi qindra demonstrues
24/05 13:15
Top News – Nis gjyqi ndaj Netanyahut
24/05 12:56
Top News – Koronavirusi i ri/ Studimi: Shkatërrues për gratë
24/05 12:37
Top News – Deklarata nga laboratori në Wuhan: Kishim viruse por jo Sars Cov 2!
24/05 12:34
Astronomët zbulojnë galaksinë që nuk duhet të ekzistonte
24/05 02:21
Top News – Sri Lanka lejon dasmat/ Por dhëndri të mos puthë nusen
23/05 17:07
Top News – Befason Afrika/ Virusi nuk po bën ‘kërdinë’
23/05 16:24
Top News – Virusi në Milano/ Edhe manekinët ‘përdorin’ maska
23/05 15:05
Top News – Bajrami, Bota Islame/ Kremtime në kohën e koronavirusit
23/05 15:05
Top News – Covid-19 në Gjermani/ Industria e mishit rrit çmimet
23/05 14:40
Top News – Kriza e koronës: Kishte restorantin numër një në botë, shqiptari e rinis me hamburger!
23/05 14:02
Top News – SHBA arma-lazer/ Mund të shkatërrojë një avion në fluturim!
23/05 14:01