Top News – Bilanci i Covid-19/ Spanjë, sa vjen e rëndohet
26/03/2020 14:41

Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar .

Top News – Koronavirusi në botë/ Shkakton mbi 70 mijë viktima
06/04 18:30
Top News – Përse vret të rinj/ Përpjekje për të zbardhur misterin
06/04 17:21
Top News – Gëzim në Zelandën e Re/ Lepuri i pashkës, jo në izolim
06/04 17:21
Top News – Bekime nga qielli/ Papa i vetëm në Shën Pjetër
06/04 17:21
Top News – Rinis puna në Wuhan/ Qyteti drejt hapjes së plotë
06/04 17:20
Top News – Spanjë, më pak viktima/ Vendi regjistroi 13 mijë persona që humbën jetën
06/04 17:01
Top News – Një javë nga pashket/ Korona ‘vret’ dyqanet e çokollatave: Pa koment
06/04 14:50
Top News – Shkencëtarja shqiptare/ ‘Vaksina e gatshme pas 18 muajve’
06/04 14:48
Top News – Ski në dhomën e ndenjes/ Çfarë bëjnë spanjollët në izolim… : Pa koment
06/04 14:47
Top News – ‘Shportat e solidaritetit’/ Lëshohen nga ballkonet në Napoli: Pa koment
06/04 14:47
Top News – Balet në kuzhinë/ Artistët e operas së Leipzig-ut: Pa koment
06/04 14:46
Top News – Korona na izolon/ Barcelonë, festë në ballkon: Pa koment
06/04 14:45
Top News – Një çift me 22 fëmijë/ Britani, i fundit në kohë pandemie
06/04 14:21
Top News – Tigri në Nju Jork/ Rezulton pozitiv për koronën
06/04 12:21
Top News – Izolimi nga korona/ OKB-rritje e dhunës në familje
06/04 12:20
Top News – Johnson në spital/ Mbetet në drejtimin e qeverisë
06/04 12:11
Top News – OBSH…në 72 vjet/ Ja buxheti dhe epidemite në vite
06/04 12:10
Top News – Korona në SHBA/ Trump sheh dritë në fund të tunelit
06/04 12:10
Top News – Mbretëresha Britanike/ I drejtohet kombit për koronën
06/04 09:46
Top News – SHBA në gjëndje alarmi/ Më keq se 11 shtatori i vitit 2001
06/04 09:45