TKOB, në “shtëpi” në janar/ Mbyllet sezoni artistik. “Opera në Park” në Sheshin Skënderbej
17/07/2019 20:45

TKOB do të fillojë sezonin e 2020 në çatinë e re. Pas më shumë se dy vjet e gjysmë në rikonstruksion godina e re pritet të jetë gati në janar.

Nostalgji: Emisioni “Fiks Fare” viti 2006, debati mes Sali Berisha & Spartak Ngjela
14/01 16:00
Koleksionisti për trashëgiminë/ Dropull, 200 objekte të ruajtura në një shtëpi
14/01 12:30
Rritja e çmimit të biletave për muze/ Operatorët turistikë në Durrës, të shqetësuar
13/01 15:33
Misteret e kishës së Shën Mërisë/ Brenda manastirit në Apoloni
13/01 12:16
Artisti italian te “Marubi”/ Ekspozon në Shkodër fotografitë e tij më të mira të 30 viteve të fundit
12/01 21:00
Piktori i fundit i rilindjes, Exclusive sjell sonte jetën dhe veprën e Simon Rrotës
12/01 14:50
Zhigoloja shëronjës/ Monodrama amerikane në skenën e teatrit të Korçës
11/01 20:14
“Revizori” tek ArtTurbina, vepra e Gogol në regjinë e Driada Dervishit
09/01 20:44
Nostalgji: Vehbi Mustafa, historia e rrallë e shqiptarit që qëndroi 8 muaj në airportin e Venezuelës
07/01 16:00
Ekspozita “Pezull”/ Vepra e piktores Blerta Xhomo, me kurator Vladimir Myrtezai
06/01 19:43
Pelegrinët serbë nuk vizitojnë Gjakovën
06/01 15:13
Festat me art/ Nga televizioni tek ekrani i madh. Ja argëtimet e ditëve të para
04/01 11:08
Konispol/ Po humbin gjurmët e historisë, monumentet e kulturës në gjysmë rrënoja
02/01 19:22
Macron nderon Kadarenë/ I jep titullin “Oficer i madh i Legjionit të Nderit” në Francë
01/01 16:02
Nostalgji: Kolazh me këngët e stafit të Top Channel ndër vite 2001-2018- Premierë
31/12 16:00
Nostalgji:”Edicioni i parë Informativ” Dhjetor 2001 & ”Fiks Fare” Dhjetor 2002 – Premierë
25/12 16:00
Muzikë klasike për ta bërë shampanjën më të mirë
23/12 10:30
Durrësi dje dhe sot/ Ekspozita “Continuum” me fotografi pas tërmetit
22/12 13:29
“Për me u ndje mirë”, Vlashent Sata dhe Elina Duni, bashkë për bamirësi
20/12 16:05
Nostalgji: “Dua vendin tim” – Premierë, 17 Dhjetor 2019
17/12 16:00