Tiranë, një i vrarë dhe dy të plagosur në ish-Bllok
04/10/2018 22:53

Një ngjarje e rëndë ka tronditur banorët e kryeqytetit në zonën më të populluar të saj, atë të ish-Bllokut, mbrëmjen e kësaj të enjteje.

Rikonstruktohen bibliotekat, në njësinë 10 shtohen edhe 500 tituj të rinj
19/10 15:36
Koncesionet, 53 miliardë lekë. Fatura për 16 kontratat më të mëdha koncesionare
19/10 15:28
Para greke dhe në Shkup; Mediat në Maqedoni heshtin mbi skandalin
19/10 15:15
Aksidenti te çimento në Elbasan, edhe një i plagosur
19/10 15:13
Gjykata lë në burg Stresin
19/10 14:29
Ndërtimi i gazsjellësit. Nisin punimet për pjesën në det
19/10 14:26
Dëmet e përmbytjeve. Gjirokastra bëhet gati për dimrin
19/10 12:21
Top Channel Exclusive: Greqia financon portale në Shqipëri
19/10 12:01
Ministri i Jashtëm turk, kërkesë Shqipërisë: Largoni FETO-n!
19/10 11:56
Pa Koment – Zjarr në Malësi të Madhe
19/10 09:26
Parashikimi i Motit 19 Tetor 2018
19/10 09:24
Qeveria hap garën për koncesionin e aeroportit të Kukësit. Menaxhimi për 35 vite
18/10 23:33
Zhurmat, dyfishi i normave të BE. Ja zona më problematike në Tiranë
18/10 22:21
Prokurorët pyesin Ballën për çështjet “Babale” dhe “Xhisiela”
18/10 22:20
AKEP: Portalet reaguan pozitivisht; OSBE kundër nismës
18/10 22:19
Në shkollë për profesion, rriten kërkesat për programet dy vjeçare
18/10 22:18
Vritet me thikë një 16-vjeçar në Fier
18/10 17:34
AKEP: Portalet reaguan, s’do mbyllen; BIRN: Shkelje e Kushtetutës
18/10 17:03
Prokurorët pyesin Taulant Ballën për “Babalen”.
18/10 15:36
Ambasada e Katarit 1.35 milionë $ për rikonstruksionin e shkollës “Jeronim de Rada”
18/10 15:31