Tiranë/ Bënin namin me “thyerje” kasafortash, arrestohen tre “skifterat”
25/02/2020 10:22

Tiranë – Tre persona jën vënë në prangat e policisë për shkak se akuzohen për vjedhje të kasafortave në biznese të ndryshme Të arrestuarit janë E. M., 33 vjeç, F. Sh. alias F. L., 37 vjeç dhe E. Ç. alias E. H., 38 vjeç, banues në Tiranë (F. L. dhe E. Ç., me precedent penal në fushën e vjedhjes dhe vjedhjes me armë).

Sakrifica e prindërve/ Të moshuarit kujdesen për 3 djemtë invalidë në Lushnje
04/06 14:22
Grabitet një pikë kredidhënie në Korçë, autori kërcënoi me thikë punonjësit
04/06 13:33
Vlorë/ Eksploziv në mes të rrugës, policia nis hetimet
04/06 13:31
Operacion i përbashkët Itali-Shqipëri, 11 të arrestuar për kokainë
04/06 13:08
Rinisin takimet për reformën/ Ambasadorët takohen te zyra e Sorekës
04/06 13:07
Inertet hidhen rrugëve/ Depozitohen në Xhafzotaj mbetjet e shembjeve në Shijak
04/06 13:05
Top News – Vrasje e rrëmbime/ OFL zbarkon në jug, ja 6 “të fortët”
04/06 13:04
13 të infektuar në 24 orë/ Shumica në Tiranë, por një rast edhe në Krujë e Shkodër
04/06 13:04
Kaosi me tokat/ Pa certifikata pas 30 vjetësh në Finiq
04/06 12:34
Top News – 13 raste të reja në 24 orë/ 266 raste aktive në gjithë vendin
04/06 12:10
Top News – Votimi i emigrantëve/ Pa ndryshim sistemi, i pamundur
04/06 11:39
Top News – Kryeson Gjirokastra/ Depresioni pushton “moshën e artë”
04/06 11:30
Top News – Kultivimi i kanabisit/ Zbulohet fidanishtja në Cakran
04/06 11:27
CoVid-19/ 13 raste të reja, ja harta e shpërndarjes
04/06 11:24
Top News – Vihet në pranga nga FNSH/ 42 vjeçari me rrezikshmëri të lartë
04/06 11:16
Vlorë/ Digjet ‘BMW’-ja gjatë orëve të natës
04/06 10:30
Në kërkim për tentativë për vrasje, arrestohet 42-vjeçari në Kurbin
04/06 10:10
Mbi 100 punonjës policie dhe disa dronë të angazhuar, operacion antidrogë në Fier
04/06 09:24
Top News – Reforma zgjedhore/ Drejt paktit, Yuri Kim pret Bashën
03/06 23:31
Top News – Marrëveshja për reformën/ PD, Basha: Kemi ngecur në një pikë
03/06 23:29