Tirana i largohet “zonës së ftohtë”, 10 pikë në 4 ndeshjet e fundit
11/02/2019 20:09

Me 10 pikë në 4 ndeshjet e fundit, Tirana duket se po rikuperon dalëngadalë në klasifikim, duke iu shkëputur tensionit që sjell “zona e ftohtë”.

Partizani-Laçi/ Sfidë brenda familjes së trajnerëve
26/04 15:38
“Panenka” më e ngadaltë e parë ndonjëherë. Po portieri çfarë po bënte?
26/04 12:47
NBA, Spurs e çojnë në ndeshjen e 7 serinë me Nuggets
26/04 10:55
Kupa e Shqipërisë, Kukësi mund Skënderbeun. Luftëtari e Tirana ndahen në “paqe”
24/04 20:17
Lillard, trepikësh jashtëtokësori (Video)
24/04 10:23
Kupa e Shqipërisë, të mërkurën luhen gjysmëfinalet e para
23/04 20:46
Luftëtari, sprovë e dyfishtë ndaj Tiranës
23/04 20:44
Festimi më i sikletshëm në histori. Higuain nuk e priste aspak
23/04 19:28
Partizani “toleron”, Kastrioti nuk përfiton. Laçi mposht Skënderbeun
20/04 19:40
Sot Kategoria Superiore. Në lojë rënia dhe Europa League
20/04 16:25
Cristiano, pas humbjes ndaj Ajax: E bëmë në brekë!
20/04 08:27
Superkupa në basket për femra, Flamurtari mposht Tiranën
18/04 14:13
Kampionati i Atletikës për të rinj, pjesëmarrës edhe Iliria e Prizreni
18/04 10:32
Prezantohet Edy Reja, ka firmosur deri në nëntor
17/04 20:04
Champions, në mbrëmje përcaktohen dy gjysmëfinalistët e tjerë
17/04 12:31
Kupa e Shqipërisë, hidhet shorti i gjysmëfinaleve
16/04 15:27
Champions, Barça e Juve kërkojnë të presin “biletat” e gjysmëfinaleve
16/04 15:06
Wake Up/ Erkand Qerimaj sjell medaljen e botërorit në Shqipëri pas 17 vitesh
16/04 12:28
FFK me aktorët e garës/ Trukimet e futbollit në Kosovë
16/04 09:51
A është ky autogoli më qesharak që keni parë ndonjëherë?
15/04 17:35