Thirrjet fetare në stadium, antiterrori shoqëron tifozin e Tiranës
28/05/2019 19:41

Ndaj Laçit, bardheblutë e Tiranës luajtën një ndeshje deçizive sa i përket objektivave të këtij sezoni, që ishte lufta për mbijetesën. Por protagonistë janë bërë edhe tifozët bardheblu, të cilët në kor kanë thirrur “Allahu Ekbar”.

Stadiumi Arena Kombëtare, shikoni se çfarë po ndodh brenda
13/09 12:53
Hierarkia e Ferrari-t, Leclerc po shfronëson Vettel-in
13/09 11:00
“Arenës Kombëtare” i jepet dora e fundit, nis shtrimi i fushës
12/09 22:38
Fieri me stadium të ri/ FSHF do të restaurojë edhe impiantin “Loni Papuciu”
12/09 15:33
Xhiro e Spanjës, etapa 17/ Fiton Gilbert, Roglic ruan kreun
12/09 14:47
Historia e 16-vjeçarit, kampioni i notit nga Durrësi
12/09 12:35
Futboll dhe Champions/ Vllaznia e femrave, disfatë 0-1
12/09 05:18
Festa e Metës në stadium. Presidenti komenton fitoren e Kombëtares
11/09 15:40
Champions për Femrat/ Për herë të parë një skuadër shqiptare në eliminatoret e Europës
11/09 07:28
Festë në Elbasan Arena! Shqipëria dhuron spektakël dhe merr 3 pikë të çmuara
11/09 07:27
Sot ndeshja ndaj Islandës, ky pritet të jetë formacioni i Kombëtares
10/09 11:41
Xhiro e Spanjës/ Danezi Fuglsang triumfon në etapë e 16
10/09 11:39
Transferta pozitive, triumfojnë Gjermania dhe Holanda
10/09 07:49
Reja: Gabimi im, ja pse e aktivizova Roshin mbrojtës
08/09 15:17
Kosova mund Çekinë, e para në grupin A. Dy vite pa asnjë humbje
07/09 19:37
E shtuna e sportit në Digitalb. Transmetime ekskluzive të eventeve kryesore në botë
07/09 17:14
Itali, ‘skuqet’ Milano/ Paradë për 90-vjetorin e Ferrarit
05/09 16:19
Kombëtarja, stërvitja e fundit/ Të enjten ekipi do të niset drejt Francës
04/09 17:27
Botërori 2022/ Katari zbulon logon e evenimentit
04/09 14:05
Ndeshja me Francën, Roshi: Trajneri Reja kërkon lojë në sulm
03/09 16:00