Thaçi e Vuçiç takohen në mbrëmje, në Bruksel
08/11/2018 14:11

Mbrëmjen e kësaj të enjteje, në Bruksel do të vijojnë bisedimet Kosovë-Serbi me ndërmjetësimin e Bashkimit Europian. Ky do të jetë takimi i katërt i fazës finale për arritjen e marrëveshjes mes dy vendeve.

Dështoi anëtarësimi në Interpol, Qeveria e Kosovës fajëson Serbinë
20/11 11:42
Kosova në Interpol, Pacolli optimist: Shumë vende premtuan votën pro
19/11 20:55
Ndotja e ajrit në Kosovë; Matjet zyrtare: Nivele të rrezikshme në disa qytete
16/11 11:58
Liberalizimi i vizave për Kosovën, Soltes: Të shmangim “aparteidin” me vizat
13/11 11:27
Thaçi takon Putinin në Paris
12/11 15:32
Hoxhaj: Nëse s’ka liberalizim vizash, kushtëzojmë dialogun me Serbinë
12/11 11:59
Be thirrje për Kosovën: Të hiqet taksa serbe
10/11 13:22
Thaçi e Vuçiç takohen në mbrëmje, në Bruksel
08/11 14:11
Kosova vendos taksa shtesë për mallrat e Serbisë dhe Bosnjës
07/11 11:59
Kancelari austriak: Vetëm marrëveshja me Serbinë
06/11 12:31
Kancelari austriak ndalet në Prishtinë
06/11 11:48
Dështoi rezoluta në Kuvendin e Kosovës. Ekspertët: S’ishte detyruese
02/11 09:38
Kufijtë e Kosovës, vijon seanca e jashtëzakonshme për negociatat
01/11 13:18
Dialogu Kosovë-Serbi, në Prishtinë seancë e jashtëzakonshme në Kuvend
31/10 15:46
Veseli: Të gjithë bashkë në mbrojtje të territorit të Kosovës
29/10 14:39
Asociacioni i komunave serbe
29/10 11:26
Thaçi e Haradinaj: Në Paris të afirmohet shtetësia
26/10 15:21
Meta kundër Thaçit për kufirin: Konsumon energji për objektiva të gabuara
25/10 22:55
Kosova do të paguajë edhe 13 vjet borxhet e trashëguara nga ish-Jugosllavia
24/10 12:50
Cavushoglu në Prishtinë: Ekstradoni njerëzit e FETO-s
20/10 21:49