Thaçi e Vuçiç takohen në mbrëmje, në Bruksel
08/11/2018 14:11

Mbrëmjen e kësaj të enjteje, në Bruksel do të vijojnë bisedimet Kosovë-Serbi me ndërmjetësimin e Bashkimit Europian. Ky do të jetë takimi i katërt i fazës finale për arritjen e marrëveshjes mes dy vendeve.

Raporti për të drejtat e njeriut, HRW përfshin Kosovën
17/01 16:41
Hahn viziton Kosovën, në agjendë edhe taksa ndaj produkteve serbe
17/01 13:08
Prokuroria Speciale për Krime Lufte në Kosovë, merr në pyetje disa ish pjesëtarë të UÇK-së
15/01 23:36
Haradinaj: Pezullojmë përkohësisht taksën “serbe”, nëse marrim garanci për marrëveshje
15/01 16:47
Hagë, dita e dytë e marrjes në pyetje për ish-pjesëtarët e UÇK-së
15/01 12:25
Ekskluzive për Top Channel/ Fatmir Limaj: Të hapur për diskutimin e çështjeve me Serbinë
15/01 12:19
Arsimi i Kosovës në grevë/ Mësuesit duan rritje rroge, studentët me kërkesa të tjera
14/01 23:58
Ish komandantët e UÇK në Hagë; Lushtaku dhe Mustafa do të intervistohen nga Prokuroria Speciale
13/01 19:15
“Cakaj”, reagime në Kosovë
11/01 19:58
Kosovë, kirurgët e QKUK-së vijojnë grevën për rritjen e pagave
10/01 15:05
Papunësia në Kosovë, alarmante. Qytetarët: Shumica po ikin
10/01 15:04
Moti i keq në rajon; Bllokime rrugësh në Kosovë e Maqedoni
10/01 13:29
Dy ministra nga Kosova, analistët dhe qytetarët e mirëpresin vendimin e Ramës
09/01 20:14
Ekipi negociator në Bruksel; Limaj dhe Ahmeti flasin me Mogherinin për dialogun me Serbinë
08/01 12:44
Dialogu Kosovë-Serbi, ekipi negociator kosovar shkon në Bruksel të martën
07/01 21:44
Thaçi për taksën 100%: E heqim nëse Serbia bën marrëveshje për paqen
07/01 10:57
Kundër bixhozit edhe në Kosovë, mbyllen në Ferizaj
04/01 09:56
“Marrëzia” vazhdon në Kosovë. Shtohen bizneset që shkelin ligjin
01/01 19:38
Prishtina në festë. Këngë, valle dhe fishekzjarre
01/01 16:56
Ligjvënësi amerikan letër DASH-it: Drejtësi për viktimat e luftës së Kosovës
30/12 12:15