Tërmeti në Korçë/ Njerëzit dalin në rrugë në mëngjes herët, ja pamjet
01/11/2019 07:32

Një tërmet i fortë ka lëkundur vendin tonë në orët e para të mëngjesit.

Top News – Nuk do të quhet me Ura Vajgurore/ Qyteti merr emrin e ri
12/07 20:24
Top News – Shifrat në botë/ 13 milionë te infektuar me covid
12/07 20:22
Edicioni Informativ, 12 Korrik 2020, Ora 19:30
12/07 20:15
Klandestinët në portin e Durrësit/ Shpresojnë të hipin në një nga anijet që shkon në Itali
12/07 20:13
Tirana qytet i pleqve/ Të vetmit në rrugë me maska dhe distancim social
12/07 20:10
E dielë, të gjithë në plazh/ Bregdeti i Durrësit i tejmbushur me pushues ditorë
12/07 20:06
4 viktima në një ditë/ Covid, në spital shtrohen edhe mosha të reja. Sot 83 të infektuar
12/07 20:02
Top News – Amnistia fiskale/ Qeveria, ligji në kuvend urgjent!
12/07 19:54
Top News – Djali i Yllka Mujos/ Amos Zaharia zbulon disa sekrete
12/07 19:48
Intervista Ekskluzive/ Presidenti Thaçi: Shkoj në Hagë për çmimin e lirisë
12/07 19:37
Top News – Tayna publikon “Bass”/ Reperja vjen me ritme verore
12/07 19:34
Top News – Lule e vallëzim romantik/ “Përputhen” formon çiftin e dytë
12/07 19:34
Top News – Dialogu me Serbinë/ Hoti-u vendos takimi i radhës
12/07 18:57
Top News – Kandidatura e Kanye West për President, Kim Kardashian tepër e shqetësuar
12/07 18:55
Top News – Montreal, distancimi social/ Në tryeze, me manekinë në mes – Pa koment
12/07 18:14
Top News – Festivali i harkut/ Mongoli, mbahet pa spektatore – Pa koment
12/07 18:13
Top News – Turistët amerikanë/ Amalfi ia ndien mungesën – Pa koment
12/07 18:13
Vitrina e Librit/ A pati letërsi gjatë Realizmit Socialist?
12/07 18:00
Top News – Ish avokatja e shtetit/ ’Me Bechettin ikën 109 mln euro’
12/07 17:25
Top News – U zhduk në liqen/ Dhimbja e nënës së aktores
12/07 17:13