Tension në Shkodër, sulmohet Tom Doshi
19/08/2019 15:13

Deputeti Tom Doshi është sulmuar nga mbështetësit e PD në Shkodër jashtë ambienteve të bibliotekës në Shkodër pas përfundimit të mbledhjes për konstituimin e këshillit bashkiak.

Aeroporti i Vlorës, PD: Aferë korruptive e Ramës, do i nënshtrohet ligjit antimafia
16/09 19:22
Deputeti i PS, Bushati ironizon Metën në “Top Talk”: Presidenti flet artistikisht
16/09 16:55
Konferenca e Pezës/ Meta-Braçe-Veliaj, treshja politike e 77-vjetorit
16/09 15:48
PD publikon dokumentin: Kreu i Vaut të Dejës, Mark Babani arrestuar në Itali për vjedhje makinash
16/09 15:44
Opozitarët e rinj, kallëzim në prokurori/ Milot-Balldre dhe Orikum-Dukat, zbardhen dokumentet
16/09 15:34
Meta: BE le të na vendosë kushte për negociatat
16/09 11:53
Exclusive/Bujar Sheshi nuk ka qenë sigurims, Prokuroria mbyll hetimet pasi nuk gjeti asnjë fakt për anëtarin e KLP
15/09 23:22
Meta: Fenomeni i shtetit të propagandës dhe PPP-ve kanë kapur për fyti Shqipërinë
15/09 13:55
Gjermania, PO me kushte?/ Rama në Berlin takon Merkel. Deputetët gjermanë zbulojnë planin
13/09 20:34
Rama flet pas takimit me Merkel: Do bëjmë çmos që zëri i Gjermanisë të jetë në favor të Shqipërisë
13/09 16:58
Pse u anulua Kardhiq-Delvinë? Ministrja Balluku: Kemi një tjetër projekt shumë më emergjent
13/09 15:11
“Koncesionet në ligj antimafia”, PD paralajmëron se ç’do të bëjë kur të vijë në pushtet
13/09 15:10
Takimi në berlin, “predispozitë pozitive ndaj Shqiprisë”
13/09 14:55
Takimi me Merkelin, Rama: Shumë i inkurajuar nga vlerësimet pozitive të kancelares
13/09 11:20
Rama takon Angela Merkelin; vizitë në Kancelarinë Federale
13/09 11:19
Paralajmëroi Shqipërinë për bllokimin e negociatave, ja ku do mbahet takimi Mitsotakis-Rama
13/09 07:14
Bushati flet si opozitar, ish-ministrit socialist i përgjigjet nga opozita e re, Halit Valteri
12/09 19:44
Mazhoranca rrëzon me votë në parlament 8 dekretet e Presidentit Meta
12/09 18:46
Mazhoranca rrëzon me votë në parlament 8 dekretet e Presidentit Meta
12/09 16:04
Basha kërcënon deputetët: Mos pranoni koncesionet, do ndëshkoheni
12/09 16:04