Tension në Shkodër, protestuesit tentojnë rrëmbimin e ambulancës për të goditur policinë
20/06/2019 20:16

Situatë e tensionuar paraqitet aktualisht në qytetin e Shkodrës ku po zhvillohet takimi elektoral i kryeministrit Edi Rama. Protestuesit e opozitës janë përplasur me forcat e policisë, duke kundërshtuar praninë e Ramës.

“Një paralajmërim” – Libri me autor anonim
18/11 15:56
Franca shpërndan propozimin për ndryshime në procesin e anëtarësimit të mëtejshëm në BE
18/11 15:53
Taksat për të dypunësuarit, Tatimet bëjnë gati modelin e ri. Nis nga një janari
18/11 15:47
Radhë rraskapitëse në hipotekë në Vlorë/ Nuk regjistrohen pronat me vendim gjykate
18/11 15:38
Policia dhunon protestuesit me plumba gome dhe gaz lotsjellës
18/11 15:33
Gjobë për flamurin kuq e zi/ Po festonte në Krajë, arrestohet e dënohet nga Mali i zi
18/11 15:32
Akuza të reja për Bajrat, Prokuroria do rëndojë pozitën e të arrestuarve të grupit
18/11 15:27
“Shqiptarët nuk e duan Ramën”, Basha: Dje në stadium të gjithë në kor kundër tij
18/11 15:19
Për pensionistët s’ka para/ Financat: Do shikojmë projektet me mosrealizim
18/11 15:09
Banksy nën akuzë për vjedhje
18/11 15:00
Tre të arrestuar, 35 patenta të pezulluara dhe 79 gjoba të vendosura vetëm gjatë fundjavës
18/11 14:53
Linjë ujore Pogradec-Ohër/ Trageti turistik nis lundrimet në pranverë
18/11 14:42
Kur pozojnë maskotat/ Robotët japin shfaqje para fëmijëve në Japoni
18/11 14:33
Historia e pazakontë e shqiptarit, gjen ujkun të plagosur dhe e ndihmon të shërohet
18/11 14:03
Nga vijmë dhe ku shkojmë? – 18 Nëntor 2019
18/11 13:07
Lajme WEB – Ora 13:00 – 18 Nëntor 2019
18/11 13:00
Gara për kryeprokuror, lista me kandidatët nuk është dorëzuar ende në Kuvend
18/11 12:59
Meta për gratë dhe fëmijët në Siri: Urgjent qendra rehabilitimi për të kthyerit
18/11 12:58
Rezistenca ndaj antibiotikëve, mjekët: Mos i përdorni në mënyrë abuzive
18/11 12:58
Djali i Mbretëreshës Elizabeth II mohon marrëdhënien seksuale me 17 vjeçaren
18/11 12:56