Teatri i ri Kombëtar, Veliaj: Duhet bashkëpunim, jo histeri
16/02/2018 14:54

Një ditë pasi deklaroi se teatri i ri kombëtar nuk do të jetë një kullë, kreu i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj shprehet se duhet bashkëpunim dhe jo histeri.