Të rinjtë e pakujdesshëm/ Dalin në grup, mendojnë se nuk i prek koronavirusi
26/03/2020 15:23

Pavarësisht thirrjeve për të qëndruar në shtëpi, disa adoleshentë në kryeqytet nuk e kanë marrë seriozisht rrezikun potencial për çuarjen e virusit brenda në familje kur ata kthehen.

Top News – FMN – Jo amnisti fiskale/ Mundësi për pastrim parash
02/07 13:40
Top News – Dosja në gjyq me 8 të pandehur/ SPAK, grabitja në Rinas
02/07 13:34
Top News – SPAK, 37 kërkesa për sekuestrim/ Pasuritë e të ‘fortëve’
02/07 13:32
Top News – Replikat Bardhi-Balla/ Parlamenti të miratoje kodin
02/07 13:29
Top News – Amnistia e shtëpive/ Shtyhen aplikimet deri 31 dhjetor
02/07 13:26
Monumenti për dy korrikun/ Përkujtohet hyrja e shqiptarëve në Ambasada
02/07 13:21
Kodi i ri elektoral/ Akuzat e Murrizit për pazarë: Nuk do t’i keni votat tona
02/07 13:21
3 viktima, 82 infektime/ 30 raste vetëm në Tiranë. Ministria: Mbani maskat!
02/07 13:21
Zgjedhjet në universitete/ Për procesin flet ministrja e arsimit
02/07 13:20
82 raste të reja me Covid/ Tirana mbetet vatra kryesore
02/07 13:10
3 viktima në 24 orë/ Covid 19, rëndohet më tej bilanci
02/07 13:07
Bllokohet puna e artizanëve/ Nuk shesin dot punimet as jashtë shtetit
02/07 13:05
Pasagjerët rikthehen në porte/ Fluks në portin e Vlorës nga Italia
02/07 12:33
Top News – Debat mes institucioneve të hetimit/ Kriminaliteti në vend
02/07 12:15
Top News – Segmenti Milot-Fier/ Basha-nuk njohim konçesionet me PPP
02/07 11:41
Top News – Dëmet nga tërmeti/ Qeveria jep 316.9 mln për 3 bashki
02/07 11:24
Top News – Drafti për ‘Zgjedhoren’/ Murrizi – ndalni pazarin e pistë
02/07 11:16
Top News – Mesazhe për 2 korrikun e vitit 1990/ Ilir Meta dhe Edi Rama
02/07 11:13
Top News – Kapet hajduti që vidhte banesat/ Pas termetit në Durrës
02/07 11:10
Top News – Ishte sinjal kthese për Shqipërinë! Eksodi i 2 korrikut 1990
02/07 11:07