Të papunë dhe kumarxhinj
17/05/2018 15:36

Bashkia me numrin më të lartë të të papunëve dhe numrin më të madh të të varfërve vazhdon t’i mbajë shpresat te kumari.

Studentët: Duam mësim! Pengohemi në hyrje të universitetit
16/01 15:44
Rikonstruktohet godina 5 në QS, Veliaj: Studentë, përfundoni në kohë vitin
15/01 18:27
Ngujohen edhe studentët e Elbasanit
15/01 17:01
Probleme me mishrat e dhëmbëve, stomatologu këshillon
15/01 10:45
“Në shtëpinë tonë”: Ja 5 mënyrat si të gatuani lakrën
14/01 11:52
Pas aksidentit në zonën e Kënetës, banorët në protestë
13/01 15:43
Ngujimi i studentëve. Protesta te Ekonomiku, Juridiku dhe Inxhinieria nuk ndalet
13/01 15:42
Fruthi, raste të reja çdo ditë. Kryesisht, fëmijët nën 2 vjeç që nuk kanë bërë vaksinën
13/01 15:34
Ekselentët në administratë. Aplikojnë 100 të diplomuar, janë 803 vende të lira
13/01 15:13
Të izoluar nga bora, banorët hapin vetë rrugën
13/01 12:43
Nën një metër dëborë. Në fshatrat e Pogradecit nuk ka as energji
12/01 20:21
Fruthi, 9 raste në javë. ISHP kërkon vaksinimin e foshnjeve
10/01 20:01
Në Shtëpinë tonë/ Të mirat dhe vetitë shëndetësore të Mersinës
10/01 13:07
Në shtëpinë tonë/ Yndyrnat e shëndetshme dhe rëndësia e tyre
10/01 13:01
Familja me sëmundjen e rrallë, dy prindërit e varfër: Na shpëtoni fëmijët
05/01 19:57
Të sigurosh jetesën duke rregulluar këpucët
02/01 16:49
Historia e një unaze. Argjendari që vazhdon traditën e punës me dorë në Elbasan
01/01 19:56
Rrjeti i amortizuar, mbi 1000 familje pa energji në Konispol
01/01 19:15
Bashkia e Tiranës dhe Kreu i Prezencës së OSBE-së, drekë festive për njerëzit në nevojë në qendrat sociale
31/12 19:23
Festa e të burgosurave, ushqime nga familjarët për natën e Vitit të Ri
31/12 15:13