Te Onkologjiku nuk ka ilaçe. Pacientët: Po ndërpresim kimiot, kushtojnë shtrenjtë
21/05/2019 19:50

Në shërbimin onkologjik, ku trajtohen pacientë me sëmundje tumorale, mungojnë pothuajse të gjitha medikamentet.

Vrapim në shtigjet e Voskopojës, garues nga 20 vende të botës, mes tyre edhe një 83 vjeçar
15/09 23:19
Studentja që njeh vetëm notën 10/ Ekselentja e diplomuar për mjekësi me ofertë nga Gjermania
15/09 23:14
Emocionet e klasës së parë/ Fëmijët mbyllin pushimet dhe bëhen gati të nisin shkollën
15/09 23:12
Plazh në vjeshtë/ Në Durrës pushues të shumtë këtë fundjavë
15/09 23:10
Plastika për suvenire/ Nisma e të rinjve në Tepelenë për të shpëtuar nga ndotja
15/09 12:16
Mbyllet raundi i parë i regjistrimeve/ 15 mijë maturantë zgjedhin degët, 8 mijë të tjera kanë fazën e dytë
15/09 12:10
Digitalb ndihmon jetimët/ Kavajë, libra dhe çanta për ditën e parë të shkollës
14/09 12:11
Ankthi i fëmijëve për shkollën/ Pediatrja e njohur: Prindërit të shmangin autoritetin përmes frikës
08/09 22:35
“Ilegal Techno” në Vilë Bashtovë. Mijëra të rinj nga e gjithë bota festojnë në plazhin shqiptar
05/09 20:01
Publikohet raporti final/ OSBE: 20 rekomandime për 30 qershorin
05/09 08:45
“Dua të bëhem polic”, hyjnë në provim 2120 kandidatë. Zgjidhen 500
04/09 08:34
Ekselentët drejt Moskës/ Gjimnazistët e Tiranës në olimpiadën e Metropoleve
01/09 22:28
Në taksinë e Elvis Presley/ Por s’mund të jesh pasagjer po nuk ke dëgjuar një këngë të artistit
01/09 22:16
Portreti i Ataturkut me 250 mijë vida/ Artisti shqiptar Saimir Strati vendos një tjetër rekord Guinness
01/09 22:12
Tekste falas për 155 mijë nxënës, këtë vit do përfitojnë edhe klasat e pesta
31/08 16:13
Një dibran më i miri i Greqisë/ Rrahman Lumi, merr vlerësimin unik në provimin për në universitet
28/08 21:23
Autostop nëpër Shqipëri, turistët që nuk shpenzojnë për transportin
28/08 20:54
Pasojat e ditëve të pushimit/ Me më shumë probleme fëmijët në plazhe
25/08 21:50
Në Shqipëri, të sigurt/ Turistët: shqiptarët të gatshëm për të dhënë çdo ndihmë
25/08 21:16
Veliera muze në portin e Durrësit/ “Fateh Al Khair 4” e hapur për turistët dhe vizitorët
25/08 15:54