Të ecësh me telefon, shkencëtarët: Është e rrezikshme
04/02/2020 19:44

Të gjithë jemi në një mendje se të ecësh pas dikujt që është i humbur pas telefonit, është e mërzitshme. Tani, shkencëtarët thonë se kjo është e rrezikshme po ashtu.

Top News – John Legend e thotë/ Në të shkuarën, tradhëtoja
14/07 19:39
Top News – Gjyqi i Johnny Deep/ Dëshmia e ish gruas në gjyq
13/07 22:52
Top News – Çifti ironizon portalet/ Bashkëjetesa mes Jonidës e Romeos!
13/07 20:25
Top News – Ylli i instagramit/ FBI nis hetimet për jetën luksoze
12/07 14:26
Top News – Johnny Depp merr hak/ Nxjerr ‘të palarat’ për ish-gruan
10/07 22:50
Top News – Ditëlindja e Ledri Vulës/ Dëshirat dhe urimi nga Sara
10/07 19:32
Top News – Kontratë me “Sony Music”/ Tayna bën hapin e madh në karrierë
09/07 18:04
Top News – Era Istrefi në Prishtinë/ Familjarët e surprizojnë për ditëlindje
08/07 20:39
Top News – Refuzimi i Halle Berry/ Nuk luan rolin e transgjinorit
07/07 20:03
Top News – Vajza e Spielberg/ Zgjedh të fejohet me një shqiptar
07/07 19:49
Top News – Johny Depp në gjykatë/ Kundër Britanikes The Sun
07/07 18:17
Top News – Kë zgjedh Stresi/ Mes Atalantës dhe Kejsit
06/07 22:10
Top News – Bashkëpunimi i dytë/ Hit i ri i Xhensilës dhe Ardianit
06/07 21:55
Top News – Fjalor banal në këngë/ Deklarata bombë e Robert Berishës
06/07 20:24
Top News – Java e modës në Paris/ Koleksioni i Dior, në një film
06/07 18:48
Top News – Në pritje të ëmbël/ Hadid kritika pse fsheh barkun
06/07 18:37
Top News – Rikthimi i Çiljetës/ Zbulon pak nga projekti i ri
03/07 19:21
Top News – Gruaja e Will Smith/ “Tradhëti” me bekimin e tij
03/07 19:11
Top News – Dhunohet nga bashkëshorti/ Christina Ricci kërkon divorcin
02/07 22:53
Top News – “Made in America’/ Jay-Z anulon koncertin e përvitshme
02/07 19:59