TCH, 900.000 ndjekës në YouTube/ Vijon maratona e transmetimit të situatës pas tërmetit
02/12/2019 17:47

Top Channel vijon me maratonën e transmetimit të situatës pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit në vend. I gjithë transmetimi është edhe në kanalin tonë në YouTube. Top Channel Albania, kanali zyrtar në platformën e YouTube-it të ekranit më të madh të të gjithë shqiptarëve, Top Channel, sapo ka arritur në 900,000 ndjekës besnikë të tij nga Shqipëria, Italia, Greqia, Gjermania, Amerika, Anglia, Zvicra, Belgjika, Kanadaja, Turqia, Spanja e më gjerë. Top Channel Albania në platformën e YouTube- it është dritarja e videove tuaja të programeve televizive më të dashura dhe atyre premierë me një komunitet interaktiv edhe në rrjetet sociale zyrtare dhe website të Top Channel, top-channel.tv. Shpejtësi, informim, argëtim dhe gjithçka në kohë reale. Falenderojmë të gjithë ndjekësit për përkrahjen dhe suportin e tyre në këtë platformë. Bëni tani Subscribe për të rejat më të fundit në platformën e të gjithë shqiptarëve, Top Channel Albania.

Fundjava në Dardhë, fshati malor mbulohet nga dëbora e parë
14/12 19:51
Durrës/ Hetim për shkollën e shembur, u përurua në nisje të fushatës në vitin 2009
14/12 19:43
Basha: Laçianët diskriminohen/ Kreu i PD takon banorët e dëmtuar në zonën e lacit
14/12 19:35
Lagje e re në Spitallë/ Rama shkon edhe në Laç dhe premton spitalin
14/12 19:10
Videomesazhi i Ramës kundër opozitës: Po fillon lufta e baltës
14/12 18:45
Dhunohet barbarisht arbitri në Peqin
14/12 17:05
Nis “Top Talent”, zbulohet emri i prezantueses e plot risi e surpriza
14/12 16:06
Me shqiptarët që nuk flasin shqip në Gjurmë Shqiptare/ Çfarë ka ndodhur me banorët e fshatit Besnik
14/12 16:02
Për festa në Korçë/ Rezervimet janë bërë që gjatë muajit nëntor
14/12 16:01
Do hiqet taksa për dhurimet/ Vetëm për familjarët e afërt dhe për banesat
14/12 15:59
Tërmeti, 9 arrestime në Durrës/ Prokuroria ka nxjerrë 19 urdhëra për ndërtues dhe zyrtarë
14/12 15:58
Konference donatorësh për Shqipërinë/ Do mbahet në janar të 2020 në Tiranë
14/12 15:55
Piktorët e peizazhit/ Për të katërtin vit bëhen bashkë në një ekspozitë
14/12 15:48
Konviktet u dëmtuan/ Te Mjekësia, studentët sistemohen në ambiente të tjera
14/12 15:34
Rama në Laç: Për një periudhë 6 mujore, spitali duhet të jetë gati
14/12 15:06
“Nuk mban premtimin”/ Banori rom i Laçit rrëzon propagandën e Edi Ramës me të pastrehët nga tërmeti
14/12 14:52
Në pritje të qeverisë së Kosovës/ LDK dhe VV mbledhin kryesitë
14/12 13:39
Nis sezoni i skive në Dardhë/ Dëbora shkon në 20 centimetra
14/12 13:32
Arrestime për tërmetin/ Policia po ekzekuton 17 urdhër arreste
14/12 13:16
Mikelanxheloja i Shkodrës/ Në studion e piktorit që u dekorua edhe nga Papa
14/12 13:10