TCH, 900.000 ndjekës në YouTube/ Vijon maratona e transmetimit të situatës pas tërmetit
02/12/2019 17:47

Top Channel vijon me maratonën e transmetimit të situatës pas tërmetit shkatërrimtar të 26 nëntorit në vend. I gjithë transmetimi është edhe në kanalin tonë në YouTube. Top Channel Albania, kanali zyrtar në platformën e YouTube-it të ekranit më të madh të të gjithë shqiptarëve, Top Channel, sapo ka arritur në 900,000 ndjekës besnikë të tij nga Shqipëria, Italia, Greqia, Gjermania, Amerika, Anglia, Zvicra, Belgjika, Kanadaja, Turqia, Spanja e më gjerë. Top Channel Albania në platformën e YouTube- it është dritarja e videove tuaja të programeve televizive më të dashura dhe atyre premierë me një komunitet interaktiv edhe në rrjetet sociale zyrtare dhe website të Top Channel, top-channel.tv. Shpejtësi, informim, argëtim dhe gjithçka në kohë reale. Falenderojmë të gjithë ndjekësit për përkrahjen dhe suportin e tyre në këtë platformë. Bëni tani Subscribe për të rejat më të fundit në platformën e të gjithë shqiptarëve, Top Channel Albania.

Top News – Abuzonin me të miturën/ Arrestohen roja dhe tre të mitur
30/05 20:21
Top News – Humb jetën kalimtari/ Vlorë, u godit nga një vinç
30/05 20:20
Top News – Aksident në autostradë/ Fier, humb jetën një person
30/05 20:20
Orët e fundit për reformën zgjedhore/ Palët ngujohen sërish për ta mbyllur sipas afatit
30/05 20:00
Top News – Subvencionet ne bujqësi/ Nisin aplikimet ne e-Albania
30/05 19:48
Top News – Hapja e plazheve/ Klosi: Si do funksionojnë hoteleritë
30/05 19:47
Mrekullia në Suedi/ 27 vjeçarja nga Vlora lind teksa ishte në koma, zgjohet pas 20 ditësh
30/05 19:24
Saranda pa shëtitore/ Në qershor duhet të përfundonte pjesa e parë e ndërtimit
30/05 19:15
Plazhet e Vlorës janë gati/ Më 10 qershor do të hapen edhe plazhet publike
30/05 19:11
Plazhet gati për pushuesit/ Shëngjin, përgatitjet e fundit para hapjes së sezonit
30/05 19:09
Makinat lejohen në fundjavë/ Policia ndryshon njoftimin: Kufizim hyrja në zonat e kuqe
30/05 19:06
Goditet nga ‘Skrepi’, ndërron jetë 25-vjeçari në Vlorë
30/05 17:26
Top News – Qytetaret e Kosovës/ Më shumë besim të institucionet
30/05 17:22
Top News – Maqedoni e Veriut/ Zgjatet gjendja e jashtëzakonshme
30/05 17:21
Top News – Loredana e Mozzik/ ‘I bashkojnë’ kushtet për fansat
30/05 17:00
Britanikët në plazhe/ Debat për hapjen, rreziku nuk është larguar
30/05 16:40
Reforma, afati drejt fundit/ Kuvendi ka kohë deri në 30 qershor
30/05 16:37
Protestë për pallatin e Vip-ave/ Durrës, do shembet me eksploziv, u dëmtua nga tërmeti
30/05 16:26
23 raste të reja/ 16 në Tiranë, mes tyre dy mjekë. 2 në Mat,2 në Lushnjë,1 në Durrës,1 në Librazhd
30/05 16:25
Top News – Në pritje të ëmbël/ Vendimi i Klea Hutës për djalin
30/05 16:23