Takimi i PS në Elbasan/ Balla: Punojmë për mandatin e tretë
07/11/2019 04:29

Partia Socialiste e Shqipërisë prezantoi sot në Elbasan nën moton “TI ZGJEDH” kandidatët që do të garojnë në zgjedhjet e 16 nëntorit për delegatë në Kongresin e Partisë Socialiste.

Atmosfera në sheshin e Prishtinës gjatë ndeshjes Kosovë-Angli
17/11 17:57
Sot ndeshja Shqipëri-Francë/ Në Tiranë edhe presidenti i UEFA-s
17/11 16:50
Prapaskenat e tërheqjes së Kavalec, ish-këshilltarja e Trump: U lobua nga Shqipëria kundër saj
17/11 16:36
Protesta e minatorëve në Bulqizë: Do të krijojmë sindikatë të re
17/11 16:18
“Shqipëria punon tokën”, fermerët mblidhen në Sheshin Skënderbej
17/11 16:02
Basha me fermerët në Divjakë: Dixhitalizojmë bujqësinë
17/11 15:56
De Biasi xheloz për Rejan/ Ish- trajneri dhe Igli Tare flasin për stadiumin e ri
17/11 15:31
Edicioni Informativ, 17 Nëntor 2019, Ora 15:00
17/11 15:18
Sot tjetër baticë në Venecia, pritet rritje e nivelit të ujit
17/11 14:30
500 vjetori i Havanës, spektakël fishekzjarresh për themelimin e qytetit
17/11 14:24
Anglezët në Prishtinë, tifozët krijojnë atmosferë. Pritje e ngrohtë
17/11 14:08
Të maskuar si policë, 5 persona arrestohen teksa po trafikonin kanabis
17/11 14:02
Kostoja e Gjykatës Speciale, shteti i Kosovës mbulon shpenzimet e të intervistuarve
17/11 13:59
Trageti turistik, në pranverë nisin lundrimet turistike Pogradec-Ohër
17/11 13:33
“Shqipëria punon tokën”, fermerët mblidhen në sheshin “Skënderbej”
17/11 13:31
Sot ndeshja Shqipëri-Francë, në Tiranë edhe presidenti i UEFA-s
17/11 13:27
Edicioni Informativ, 17 Nëntor 2019, Ora 12:00
17/11 13:07
Gjurmë Shqiptare – Si po pushtohet sot Shqipëria nga grekët, serbët dhe turqit? Vendimet tronditëse
17/11 13:01
Kërcim sexy dhe përgjigje nga Blerona Zeqiri, Shiko kush LUAN 3, 16 Nëntor 2019, Entertainment Show
17/11 13:00
Restaurohet kisha e Shën Premtes, në Balldre do të jetë e hapur për vizitorët
17/11 12:50