Tahiri shkon në Gjykatë, prokurorët paraqesin prova për njohje me Habilajt
15/05/2018 18:28

Ish ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, u soll nga policia në gjykatën e Krimeve të Rënda jo si një nga dashamirësit e uniformave blu, por si një person nën arrest shtëpiak.

Të mashtruarit nga ndërtuesi: Na morën tokën, pallati mbeti në mes
22/05 21:47
Të papunë në prag pensioni, konflikti në Fondin e Sigurimeve Shëndetësore
22/05 20:57
Art në burg; Të burgosurit, panair me krijimet brenda në qeli
22/05 20:54
Matematicieni i artë, maturanti i “Petro Ninit”, i treti në Ballkan
22/05 20:52
Notis Sfakianakis në Tiranë: Nuk i kam ofenduar kurrë shqiptarët
22/05 20:43
Kush është Ermali? Prokuroria kërkon “policin” e audiopërgjimit
22/05 19:37
Vrasësi i Artan Cukut u zbulua, urdhrat e ndalimit vijojnë
22/05 15:33
Në kërkim të 20-vjeçarit, devijohet Erzeni për gjetjen trupit
22/05 15:25
Protestë para ministrisë së Brendshme për Enea Ftojin
22/05 14:40
Shqiptarët po vdesin më shumë, shumica nga zemra dhe tumoret
22/05 14:37
Protestë para ministrisë së Brendshme për Enea Ftojin
22/05 12:12
Fier/ Juristi i Hipotekës, 300 mijë lekë për pronën
22/05 12:09
Parashikimi i Motit 22 Maj 2018
22/05 09:13
Shtegu i klandestinëve; Në Shkodër, aty ku malazezët duan gardh me gjemba
22/05 00:02
Të dhënat personale, nxënësit: Na i mblodhën mësuesit
21/05 22:56
Falimenton Sudja! Pas 22 vitesh shkon në gjykatë kërkesa për mbyllje
21/05 20:44
Kumar në prag të shkollës, nxënësit në Bilisht, nga mësimi te lojërat e fatit
21/05 20:06
Toka vazhdon të tronditet, banorët e disa fshatrave e kaluan natën jashtë
21/05 15:43
“Policia në fushatë”, Gjykata e Beratit rrëzon kërkesën e LSI
21/05 15:33
Revolta antikomuniste e Spaçit
21/05 15:29