Superiorja nis me Kukësi-Skënderbeu. Cungu kërkon revanshin
06/12/2018 15:17

Java e 16 e Kategorisë Superiore hapet me supersfidën mes Kukësit dhe Skënderbeut, skuadrat që kanë fituat titullin kampion të vendit në dy sezonet e fundit.