Superiorja mbyll vitin, Kukësi mposhtet edhe nga Luftëtari
22/12/2017 15:34

Java e fundit e Superiores ka dhuruar 18 gola, gjatë së cilës të 5 çiftet kanë luajtur në orën 13:00 dhe thuajse gjithçka ka përfunduar sipas parashikimeve në letër.