Sukaj kthehet në shtëpi, merkato sulmuesish në Superiore
05/01/2018 21:04

Xhevair Sukaj vuajti një gjysmë sezoni me oshilacione te Partizani duke zhgënjyer drejtuesit që prisnin më shumë nga reparti ofensiv, dhe ashtu siç pritej ka zyrtarizuar largimin. Shkodrani është rikthyer në shtëpi te skuadra e Vllaznisë, duke u bërë përforcimi i parë i kuqebluve në merkaton e janarit.