Studentja Shqiptare në Wuhan flet për peripecitë e kaluara pasi qyteti u fut në karantinë
13/02/2020 22:13

“Open”, emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi “Open” për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open- Kur do mbarojë karantinimi? Flasin Eugena Tomini dhe Pëllumb Pipero
01/04 04:27
Ngjela surprizon Eni Vasilin, njëra nga vajzat e Romanit që po shkruaj ndjek emisionin Open
01/04 00:04
Ngjela rrefën në Open eksperiencën e burgut, nuk është e thjeshtë për tu kaluar kjo situatë
01/04 00:04
“Çfarë do të ndodhë me prekjen”? Avokat Ngjela: Edhe burri që puthet me burrë nuk shkon
31/03 23:56
“Në Parma 2 gra Shqiptare humbën jetën, 42 vjeçarja nuk kishte asnjë problem”, flet mjeku Baçi
31/03 23:38
“Në Paris shtretërit janë të mbushur, nuk ka vënde” në lidhje skype Esmeralda Janaq dhe Anila Hyka
31/03 23:30
New York-u, shteti me i rrezikuar. Flasin mjekët Skënder Myrtezani dhe Sulejman Çelaj
31/03 23:25
Flasin mjekët Silvana Çeliku, Altin Veshti dhe Florian Toti. Koronavirus në 3 këndvështrime
31/03 22:54
I bëri këngë Pëllumb Piperos, Ermal Mamaqi “përballet” në Open me mjekun
31/03 22:36
Superbatutat e Mamaqit dhe Piperos në Open. “Do ta shpërblej me një gjilpërë”, “Mos ardhsha te ty”
31/03 22:35
U rikthye për të ndihmuar në “luftën” kundër koronavirus, mjeku i njohur shtrohet në infektiv
31/03 22:31
Kur do dalim nga izolimi? Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero i përgjigjet qytetarëve
31/03 22:28
Pipero tregon më emra në Open medikamentet që po përdoren ër kurimin e të prekurve
31/03 22:28
Historia e trishtë e Infektivit, Pipero: Babai nuk donte të ndahej nga djali i tij
31/03 21:57
Shefja e Epidemiologjise në ISHP tregon se si përzgjidhen njerëzit të cilëve u bëhet tamponi
31/03 21:50
“Përhapje paniku”, antiterrori merr nën hetim 10 persona. Anila Hoxha raporton nga Infektivi
31/03 21:50
Deri kur do të qendrojmë në karantinë? Tomini: Në mes të Prillit do jetë piku, situata do vazhdojë
31/03 21:49
Open- 30 mjekë shqiptarë në Itali,Bushati debaton me Bolinon,Manastirliu tregon më shumë për nismën
31/03 04:05
Komantanti ynë është kundërshtari im. Ngjela flet për Ramën dhe koronavirusin
31/03 01:31
Përse Koronavirus e kapi botën të papërgatitur? Av. Ngjela komenton deklaratat e Bill Gates
31/03 01:30