Studentja që do të kthehet/ E lindur në Belgjikë, Klea Kraja do të punojë gazetare në Shqipëri
18/08/2019 21:35

Po i shijon aq shumë pushimet në Shqipëri, saqë i duket sikur ditët fluturojnë. Kjo është Klea 20 vjeç. Është shqiptare nga Belgjika dhe studion për gazetari atje. Kemi shumë pyetje për t’i bërë, por edhe ajo nuk është më pak kureshtare.

Presidenti me tone të ashpra ndaj qeverisë: I shkarkoj unë dhe populli më parë se të më shkarkojnë
18/02 02:09
Donacionet për rindërtimin pas tërmetit, Shqipëria merr 1.15 miliardë euro
18/02 02:08
Edicioni Informativ, 18 Shkurt 2020, Ora 00:00 – Top Channel Albania – News – Lajme
18/02 01:20
Në spitalin e Wuhanit, pacientët kurohen dhe vallëzojnë…
17/02 21:55
Përvjetori në Kosovë/ “New Born” me imazh të ri
17/02 21:54
Britania nuk gjen qetësi/ Ikën “Ciara” dhe “Dennis”, vijnë stuhitë “Ellen” dhe “Francis”
17/02 20:07
Edicioni Informativ, 17 Shkurt 2020, Ora 19:30
17/02 20:05
Japoni/ Anija në karantinë, evakuohen shtetasit amerikanë
17/02 19:58
Kombëtarja U16, 3 fitore dhe 11 gola/ Agustin Kola thirrje prindërve: Mos i mbyllni fëmijët në shtëpi
17/02 19:50
Festa e Pavarësisë në Kosovë/ Mungoi parakalimi i trupave të FSK, qytetarët u organizuan vetë
17/02 19:45
Mësuesit në provim/ Testimi më 4 prill. Një vit më parë 7% nuk u kualifikuan
17/02 19:40
Kosova feston Pavarësinë/ 12 vite nga shpallja e shtetit më të ri në Europë
17/02 19:37
Ballsh, naftëtarët në grevë urie/ Kërkojnë shlyerjen e 5 pagave dhe vijimin e punës në uzinë
17/02 19:34
Lajme WEB – Ora 19:00 – 17 Shkurt 2020
17/02 19:00
Përtej pritshmërive! Ndihma për Shqipërinë, mblidhen plot 1.15 miliardë euro
17/02 18:51
Shqiptarët në Britani, sensibilizim kundër dhunës
17/02 18:19
Rritet niveli i korrupsionit në Kroaci
17/02 17:56
Trump paralajmëron Rusinë: Ndaloni mbështetjen për mizoritë e regjimit sirian
17/02 17:55
Studimi i OECD: Gjermania, e vështirë për emigrantët
17/02 17:23
Kosova feston/ Zbulohet monumenti “New Born”
17/02 17:17