Studentët duan mësim. Te juridiku peticion: 20 persona po na pengojnë
17/01/2019 18:51

Studente të Fakultetit Juridik në Tiranë kanë bërë një peticion dhe kërkojnë nisjen e mësimit. Por ata pengohen në hyrje te fakultetit. Ndërsa në disa fakultete Të Tiranës protestuesit nuk lejojnë mësimin, në rrethe universitetet janë kthyer në normalitet, siç ka ndodhur në Elbasan.

Reagimet e politikës në Facebook
16/02 15:56
Disa efektivë policie dhe protestues marrin ndihmë në spitalet e Tiranës
16/02 15:32
OSBE e drejtpërdrejtë: Nxitësit dhe autorët e dhunës, do të mbajnë përgjegjësi
16/02 15:28
Sulmi ndaj kryeministrisë. Protestuesit tentuan që të hyjnë në godinë
16/02 15:18
Kryemadhi: Nuk tërhiqemi, pa marrë atë që shqiptarët meritojnë
16/02 15:06
Si po pasqyrohet protesta në media ndërkombëtare
16/02 14:41
Basha: Populli në shesh deri sa të marrë fatet e veta në dorë
16/02 14:27
Përshkallëzimi i protestës, plagosen 4 policë dhe dy demostrues
16/02 14:26
Prishet autobusi i Laprakës, bllokohet për disa minuta qarkullimi në Kamëz
16/02 13:53
Berisha: Rama po përdhos Sheshin e Flamurit, bën antimiting si Ramiz Alia në 91-shin
16/02 13:17
Surprizojnë të rinjtë e FRPD-së, lule për efektivët e policisë
16/02 13:12
Protestuesit sulmojnë sërish kryeministrinë, pamje me dron
16/02 13:03
Protestuesit nga rrethet në Tiranë. Mijëra demokratë u organizuan nga i gjithë vendi
16/02 12:57
Kontroll çdo autobusi.
16/02 12:54
Rama takim në Vlorë. Kryeministri vijon axhendën e tij “Bashkia që duam”
16/02 12:49
Protesta në mediat e huaja. Theksi tek masat e marra nga policia
16/02 12:28
Përshkallëzohet protesta, turma çan kordonin dhe sulmon hyrjen e kryeministrisë
16/02 12:10
Mbi 1500 efektivë për mbarëvajtjen e protestës, zbardhet plani i policisë
16/02 10:38
Nisen demokratët e Vlorës
16/02 09:34
Postblloku i policisë, kontrolle të rrepta në autobusët e protestuesve nga Shkodra
16/02 09:30