S’punoi sistemi online, për 5 orë u bllokuan recetat mjekësore
29/03/2019 20:04

Në të gjitha Qendrat Shëndetësore është bllokuar puna për gati 5 orë gjatë kësaj të premteje. Pacientë që shkonin për të marrë receta të barnave mujore, apo edhe të tjerë që kishin nevojë për rekomandim për te mjeku specialist, nuk kanë marrë shërbim.

Mushkonjat bëhen shqetësuese/ Në Shëngjin dhe Tale nuk është kryer dezinsektimi
14/07 20:35
Alpinistja e rekordeve/ Vajza nga Kosova që pushton çdo lartësi
14/07 20:32
Dënohet “Facebook”/ Gjobë prej 5 miliardë dollarësh
13/07 15:41
U shtojnë orët, mjekët: Po shkelet kontrata dhe Kodi i Punës”/ Ministria: S’plotësojnë 40 orë pune
13/07 15:36
Razma/ Turistë të shumtë në një nga fshatrat më të bukur në veri të vendit
13/07 15:14
22 amfora 2500 vjeçare gjenden në afërsi të Karaburunit
13/07 04:47
Turizëm në Apoloni/ Vizitorë në grupe deri në korrik. Më pas shkojnë familjet
12/07 15:57
Sfida e turizmit në Berat/ Jo vetëm vizita, por qëndrim më shumë se 1 ditë
12/07 12:18
Industria e qumështit rritet/ Më shumë prodhim nga lopët, por ulet nga bagëtitë e imta
11/07 15:46
Kullat bosh në bregdet/ U ngritën për vrojtim, por pushuesit nxjerrin njëri-tjetrin nga deti
10/07 15:44
Pedonalia rikthen liqenin; Brigjet e liqenit të Shkodrës mbushen me pushues
10/07 15:29
Masakra e mbuluar e serbëve, “Gjurmë Shqiptare” zbulon fakte për atë që ndodhi 106 vite më parë
06/07 14:24
Luftë në Gjykatë kundër mjekëve/ Bënë analizat dhe nuk zbuluan se fëmija ishte me probleme
05/07 19:52
Veshjet “second hand”/ Tregu me sendet e vjetra në Tiranë
29/06 12:44
Mirënjohje për Baba Mondin/ Kryegjyshi bektashian, shembull i dialogut ndërfetar dhe harmonisë
26/06 07:24
Wake Up/Studimi:Në kampe verore, fëmijët rriten më të lumtur dhe të shëndetshëm
21/06 12:38
Banorët e Fierit ankohen, gropat ekologjike po i rrezikojnë jetën
18/06 05:43
Presion amerikan mbi gjigantin kinez “Huawei”
17/06 21:54
Testohen farat hibride/ Rezistencë ndaj sëmundjeve dhe më shumë prodhim
17/06 16:23
Punime në sezon plazhi/ Te Shkëmbi i Kavajës, vonesa për shkak të lejes nga bashkia
17/06 16:21