SPAK hetim për videon e kokainës/ Kryebashkiaku: Padi Salianjit dhe një TV lokal, është montazh
23/01/2020 15:15

Prokuroria e Posaçme Anti-Korrupsion ka nisur hetimin pas publikimit të një videoje të kryebashkiakut të Bulqizës, Lefter Alla, duke konsumuar kokainë. Për SPAK, hetimet do të përfshijnë të gjitha fazat e hetimit, që nga verifikimi i videos mbi origjinalitetin e saj, personat që janë filmuar, sasia, rruga nga është siguruar si dhe të tjera detaje që plotësojnë hetimin e çështjes.

Rama sqaron pezullimin e qirave/ Nuk falen, por shtyhen pas lufte. PD del kundër
03/04 04:15
Shkodër, 12 raste në një ditë, të gjithë janë familjarë të dy rasteve të që u konfirmuan
03/04 04:14
Meta:Mediat nuk duhen braktisur,janë në vijën e parë të raportimit në këto momente tepër të vështira
03/04 04:14
Pezullohen qiratë e biznesit/ Rama: Gjobë kush bën presion për ti marrë
02/04 21:48
Paketë lehtësuese për mediat/Letra e hapur e gazetarëve europianë: Po hasim në vështirësi të mëdha
02/04 21:45
Top News – Një tjetër rast pozitiv/ Gruaja u infektua nga bashkëshorti
02/04 21:33
Emigrantët mbeten në kufi/ U lejuan nga pala greke, por jo nga ajo shqiptare në Kapshticë
02/04 21:09
Të moshuarit nuk binden/ Jetojnë vetëm dhe dalin për të bërë pazaret
02/04 21:07
“Jemi në pikun e epidemisë”/ Silva Bino: Ka një rënie të transmetueshmërisë
02/04 21:06
16 viktima nga Covid 19/ Humb jetën një 78-vjecar. 277 të prekur në Shqipëri, 8 prej tyre fëmijë
02/04 21:04
Top News – Port, dokumente false/ Sekuestrohen edhe një sasi cigare
02/04 21:00
Gazetarët e “luftës” kërkojnë ndihmë/ “Po Gazetarët me shkurtime pagash dhe shkurtime stafi”
02/04 19:30
Top News – Gazetarët, letër të hapur/ Duan paketë lehtësuese për mediat
02/04 19:22
Top News – Blinda dhe ambulanca/ Infektivi me foto, çfarë ndodh!
02/04 19:18
Turizmi i përjashtuar nga ndihma/ Asnjë biletë dhe asnjë udhëtim prej nisjes së pandemisë
02/04 19:15
Pezullohen qiratë e biznesit /Rama: gjobë kush bën presion për të marrë qeratë
02/04 19:12
Top News – Mafia e vizave/ SPAK dorëzon dosjen, 17 të pandehur
02/04 18:48
Top News – Shpërthimi i epidemisë/ A ndihmojnë ushtrimet fizike
02/04 17:48
Top News – Ndalesa e punës/ Qeveria ndalon pagesat e qirave
02/04 17:28
Top News – Sa mbrojnë maskat/ Ato të copës lahen me ujë të nxehtë
02/04 17:16